top of page
  • Zdjęcie autoraIza Huchla

Grillogranie z Music Store (18.06)

Koniec roku szkolnego zbliża się dużymi krokami. Czujemy już zapach wakacji ale zanim się zaczną mamy dla wszystkich uczniów i rodziców miła niespodziankę.  Dn.18.06.2021r  od 18.00- w naszej szkole rozbrzmiewać będzie muzyka.

Wszystko za sprawą GRILLOGRANIA..


Po raz kolejny zapraszamy naszych uczniów wraz z rodzicami na podsumowanie roku szkolnego. Będzie grill i będzie granie, a raczej śpiewanie.


Ze względu na dość trudny rok, w którym to często zmienialiśmy organizację zajęć ( ogólnopolskie zarządzenia Covidowe), nie udało nam się zorganizować żadnego koncertu z udziałem publiczności. Popisy uczniów można było jedynie obejrzeć za pomocą FB, YT lub naszej strony. Mieliśmy ograniczone możliwości organizowania prób dlatego też zdecydowaliśmy się na koncert z prezentacjami wokalnymi ( najmniejsze ryzyko wspólnej pracy) z udziałem publiczności na wolnym powietrzu.


Wspólny czas w którym muzyka nas połączy, będzie chwilą podsumowania całorocznej pracy, wymiany wrażeń i oceny postępów rozwoju naszych wspaniałych wychowanków. Świadectw wieńczących ten nietypowy rok szkolny jeszcze nie będzie. Oficjalne zakończenie roku szkolnego nastąpi dn.24.06. o godz.18.00 w CKiSz przy ul. Łaziennej 6 przy dźwiękach „Music Store Band”. Koncert na który wszystkich zapraszamy , przygotowany został dzięki współpracy z Fundacją PZU i realizacji projektu „Integralne Brzmienie” . Podczas GRILLOGRANIA rozdawane będą wejściówki na koncert.


Szanowni rodzice, uczniowie- jeżeli chcecie włączyć się w przygotowanie i pomoc przy organizowaniu Grillogrania- prosimy o wiadomość w biurze do 12.06.. Z góry bardzo dziękujemy.

Kommentare


bottom of page