top of page
  • Zdjęcie autoraIza Huchla

Grillogranie z Music Store (18.06.2021)

Dn.18.06. w szkole Music Store odbyło się GRILLOGRANIE.


Piękny słoneczny dzień towarzyszył nam aż do końca biesiady ( chyba było 100stopni w słońcu). Pomimo upału publiczność dopisała ( choć chowała się po krzakach, żeby troszkę w cieniu było), humory także i mogliśmy wspólnie świętować zbliżające się zakończenie roku szkolnego.


Program przygotowali głównie uczniowie śpiewu, ale i kilku instrumentalistów również mogliśmy oklaskiwać. Wybrzmiała muzyka z keyboardu, skrzypiec i pianina.


Widzowie wtórowali młodym artystom i głośno wiwatowali na ich cześć. Muzyka wszystkim bliska łączyła pokolenia i wspólnie śpiewaliśmy „ Do łezki łezka”- M. Rodowicz czy „ Sing sing”, z przyjemnością nuciliśmy „Miał być ślub”- M. Brodki czy „ Ciastka”- M.Jeżowskiej.


Sił każdy miał pod dostatkiem, bo organizatorzy zadbali o poczęstunek, więc nie obyło się bez kiełbasek- na grillu!!! (pomimo piątku otrzymaliśmy dyspensę od ks. Proboszcza i z czystym sumieniem mogliśmy smakować), oraz słodkiego akcentu czyli ciasta oraz kawki.


Jak to na grillograniu bywa najpierw część oficjalna ( występy programowe), a później już

zabawa i wspólne, spontaniczne śpiewy. Na koniec wszyscy występujący zaśpiewali utwór, który przygotowujemy na koncert w CKiSz „ Wzięli zamknęli nam klub” z rep. Kwiat Jabłoni.


Dziękujemy rodzicom za udział w takiej formie koncertowania, dziękujemy za pomoc w organizowaniu biesiady i bardzo gorąco zapraszamy na oficjalny koncert z okazji zakończenia roku szkolnego w CKiSz dn. 24. 06 g.18.00- po którym to nastąpi rozdanie świadectw. Dla koneserów muzyki kierujemy szczególne zaproszenie – Integracyjne brzmienie w wykonaniu Music Store Band odbędzie się dzień później- 25.06

na dziedzińcu zamku w Gołuchowie również o godz. 18.00.


Zapraszamy- nie może was tam zabraknąć.

Comments


bottom of page