Wakacyjnie po- kolonijnie

Czas wspólnej zabawy podczas kolonii w Białym Dunajcu- minął.

Dwa tygodnie w słonecznych Tatrach to piękny wspólny wakacyjny czas. Mnóstwo atrakcji, wycieczek, górskich spacerów, pozwoliło nam poznać okolice i pooddychać rześkim powietrzem.

Wspólny czas po okresie izolacji był nam wszystkim bardzo potrzebny. Chętnie organizowaliśmy i braliśmy udział w turniejach sportowych, grach integracyjnych warsztatach instrumentalnych, wokalnych i tanecznych. Wszystko staraliśmy się uwiecznić na naszych zdjęciach i krótkich filmikach.

Cały pobyt „wrzucaliśmy” codziennie na Fb szkoły Music Store. Od początku naszej kolonii był plan stworzenia wspólnego dzieła. Było nim nakręcenie teledysku w którym będziemy głównymi bohaterami, wyśpiewamy cały utwór, zagramy go na dostępnych instrumentach ( ukulele, przeszkadzajki i gitary), wytańczymy i opublikujemy w mediach.

Przy nieocenionej pomocy Ani Muzyka ( opiekun, pomysłodawca i realizator naszego teledysku) powstał teledysk . Utwór „ Better when I’m dancin”- Meghan Trainor był naszym filarem na którym bazowaliśmy.

W wolnej chwili zapraszamy do obejrzenia podsumowania naszej tegorocznej kolonii:

Udostępniamy jeszcze raz niektóre zdjęcia ( wszystkich było 700!!!) i życzymy miłego oglądania.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim opiekunom, kierowcom, gospodarzom , przewodnikowi i szkole Music Store za super wypoczynek.