• wojciechhuchla

Czas świątecznych przygotowań

Dużymi krokami zbliżają się święta Bożego Narodzenia. W tym roku szkolnym nie planujemy koncertu w dużej Sali, w pięknej oprawie i licznie zgromadzonej publiczności.

Wszelkie nakazy, obostrzenia i bezpieczeństwo musi być priorytetem. Jednakże nie możemy przejść obok tego magicznego czasu obojętnie. Zatem już dziś rozpoczynamy pracę nad kolędami, pastorałkami i utworami świątecznymi.

Świąteczny nastrój i dźwięk kolęd będzie rozbrzmiewał w szkole i w naszych sercach, a za kilka tygodni również w Waszych domach.

Chcemy przekazać namiastkę wspólnego kolędowania podczas wspólnych nagrań

emitowanych na Facebook'u, naszej stronie internetowej oraz YouTube.

Pragniemy, aby radość z Bożego narodzenia udzieliła się Wam podczas Naszego kolędowania. Zapraszamy do nagrań osoby, które chcą złożyć swoim bliskim życzenia lub wykonać wraz z nami wybraną kolędę.

Szczegóły nagrań już wkrótce; obserwujcie Nasze social media, aby być na bieżąco :)