Koncert z okazji Dnia Kobiet- 10.03. w Akcelerator Kultury.

Jak co roku uczniowie szkoły Music Store mieli wystąpić w koncercie z okazji Dnia Kobiet-

planowaliśmy- bogaty repertuar, publiczność, brawa, światła i oddech radości płynący z

serc przybyłych.

A wyszło inaczej- klimatycznie, kameralnie w obecności samych wykonawców ale za to w

pięknym miejscu.

Akcelerator Kultury to miejsce, które otwiera szeroko drzwi na działania artystyczne i

wyszło na przeciw naszym potrzebom. Postanowiliśmy, że koncert się odbędzie, bez udziału publiczności, a całość będzie transmitowana przez naszą stronę internetową. Zarządzający Akceleratorem Kultury- bardzo otwarcie nas przyjęli, udostępniając cały obiekt. Radość wielka dla młodych wykonawców i dla nas organizatorów koncertu, że jako pierwsi mieliśmy możliwość wystąpić w tym pięknym miejscu. Dziękujemy za taką możliwość i zapowiadamy się już na kolejne występy.

Koncert pod nazwą” Wiosennie na kobiecą nutę” przygotowała p. Dominika Kaczała, która również akompaniowała swoim uczniom, a pomagał jej gitarzysta Jakub Stopka. Dla wszystkich pań wykonaliśmy kilka pięknych utworów i oprócz wyśpiewanych tekstów dołączyliśmy szczere życzenia- uśmiechu, radości i spełniania marzeń.

Program koncertu:

1. „Follin- Ewa Siewieja

2. 10 przykazań z rep. Zespołu Bajm- Gabrysia Wieczorek

3. „Życia mała garść” z rep. K. Krawczyk-Antek Leśniewski

4. „Byłam różą” z rep. Kayah - Amelia Kędzierska

5. „Hej wy” z rep. Kortez- Marcel Tułącz

6. „ Małe Tęsknoty” z rep. K. Prońko- Zuzanna Kupaj

7. „ Moja droga”- z rep. Z.Wodeckiego- Bartek Chlebowski

8. „Mercy” z rep. Duffy- Ewa Siewieja

9. „Lovely” z rep. Billy Eilish- Gabriela Wieczorek i Antek Leśniewski

Nagłośnienie - Paweł Jędraszczyk

Transmisja - Michał i Łukasz- Jump Global

Przygotowanie - szkoła Music Store

Podziękowania dla dyrekcji i pracowników Akceleratora Kultury za udostępnienie Sali i chęć współpracy w organizacji koncertów.