Wielkimi krokami zbliża się nowy rok szkolny. Dla nas to już 28 – trochę czasu już minęło :))). Zapraszamy na ul. Przemysłowa już od 02.09.2019r. Zajęcia rozpoczynamy po ustaleniu formy zajęć, dnia i godziny. Nowych uczniów chcących wstąpić w nasze szeregi zapraszamy na przesłuchanie każdego dnia od pon.-pt w godz. 16-19.

W tym roku oprócz lekcji indywidualnych nastawiamy się na wielki powrót gry zespołowej!!!

Polecamy nowości:

Keyboardy  w grupach 3 osobowych,

Gitary w 3-5 osobowych zespołach i oczywiście zespoły mieszane.

Śpiew grupowy i indywidualny wzbogacony o ruch sceniczny z doświadczonym choreografem.

Muzyka dla smyka dla wszystkich najmłodszych chcących od najwcześniejszych lat (od 4latków) rozpocząć przygodę z muzyka grając na instrumentach perkusyjnych, bum bum rurkach, improwizując na instrumentach klawiszowych czy śpiewając.

Zespoły taneczne i Agrafkę– rytmika z sensoryką.

Nie zabraknie koncertów, popisów, prezentacji, warsztatów tematycznych, konkursów, recitali i występów zewnętrznych.

Tak jak na zamieszczonych wyżej zdjęciach- nasza szkoła prowadziła warsztaty  z ukulele, a finałem był występ podczas Muzycznego rynku 23.08.2019r z gośćmi z Preston i wspólne zagranie utworu ” Knock, Knock..”B.Dylana.

Knock konck …..- na ukulele

Opublikowany przez Iza Huchla Piątek, 23 sierpnia 2019

Zapisy codziennie w siedzibie szkoły  w godz. 16-19 lub mail lub tel. 605 287956; 605 287 943- Zapraszamy