Piano Keyboard

Keyboard

Sprawdź naszą szeroką ofertę lekcji gry na instrumentach. Każdy znajdzie coś dla siebie :)

Perkusista

Perkusja

skrzypce

Skrzypce

klawisze pianina

Fortepian

Gitara basowa

Gitara basowa

Mężczyzna gra na gitarze

Gitara klasyczna

Image by Joints Creative

Ukulele

Grać na gitarze

Gitara elektryczna

Osoba gra na saksofonie

Saksofon

gracz na trÄ…bkce

TrÄ…bka

Kobieta śpiewająca w studiu nagraniowym

Wokal

Åšpiew

Śpiewać każdy może, czasem lepiej, a czasem... z nami tylko lepiej. Sprawdź naszą ofertę zajęć wokalnych :)

Dziecko gra na pianinie

Muzyka dla smyka

Pierwszy przystanek pięknej, muzycznej przygody, czyli zajęcia dla najmłodszych. Sprawdź naszą ofertę.

dzieci rysunek

Kolorowe smyki

kolorowe urodziny

Urodzinki