Trwają przygotowania do serii koncertów świątecznych. Uczniowie, nauczyciele przygotowują repertuar, dobierają głosy, instrumenty, ćwiczą, powtarzają. Na efekty trzeba jeszcze kilka długich dni poczekać. 05.12.2018 r planujemy dwa koncerty- w DPS dla seniorów na który z ogromną przyjemnością  zapraszamy. Pani Anna Kowlakiewicz – Oligny z Piano Song   oraz Izolda Huchlai MUSIC STORE przygotowują  kolejną edycję koncertu Wspomnień Czar. Mamy wielką nadzieję, iż po raz kolejny koncert spotka się z ciepłym przyjęciem naszych drogich seniorów oraz licznie zaproszonych gości i będzie sentymentalną podróżą w przeszłość.W programie przepiękne piosenki z lat 60 i 70-siątych, a na zakończenie koncertu kolędy. 

                                                                                                       

Kolejna propozycja to koncert dla Kaliskich Cukrzyków – również 05.12.2018 o godz. 16 w świetlicy przy ul.  Serbinowskiej,  będzie można usłyszeć naszych uczniów wyśpiewujących radość ze zbliżających się świat Bożego Narodzenia. Jednak to dopiera początek naszych występów. Kolejna propozycja to koncert przed kaliskim ratuszem podczas Wigilii na kaliskim rynku. Tam również zaśpiewamy kilka kolęd i pastorałek. Szczególne zaproszenie kierujemy do wszystkich naszych uczniów, rodziców , znajomych i miłośników koncertów. ” Pierwsza gwiazdka” zabrzmi  dn.16.12.2018r o godz. 17.00 w lokalu Komoda ul. Niecała. Już dziś prosimy o zaplanowanie tego dnia tak, żeby nikogo nie zabrakło podczas świątecznego koncertu  przygotowanego specjalnie dla naszej wielkiej muzycznej rodziny.