Wybrzmiały dźwięki znanych utworów zespołu The Beatles, ale wrażenia piękna pozostały. Wielkie wydarzenie, pełne uroku i profesjonalizmu. Na scenie królowała biel i czerń kolory charakterystyczne dla beatlemanii. Światła zrobiły resztę. Klimat zachowany przez cały koncert. Wykonawcy to młodzi bardzo wrażliwi na piękno muzyki ludzie, czego mogliśmy doświadczyć słuchając znanych przebojów Beatles-ów. Przygotowali bowiem bogaty repertuar i najlepiej jak umieli zaprezentowali go przybyłej publiczności. Trzeba było się postarać żeby nikt nie żałował decyzji wyboru naszego koncertu, a nie meczu. Po owacjach i wielkich aplauzach można było wnioskować, że nie zawiedliśmy oczekiwań pełnej sali. Wielkie ukłony w stronę nauczycieli za wspaniałe przygotowanie podopiecznych, dobór repertuaru, aranżacje, choreografie i stworzenie autentyczności dobrej zabawy na scenie. Wtorkowy koncert był podsumowaniem kolejnego 26 roku pracy szkoły MUSIC STORE i jednocześnie z wielką radością ogłosił początek wakacji. Podczas koncertu mogliśmy usłyszeć: „Help”, „Yesterday”,”Obladi oblada” na ukulele, „Get Back „,” All my loving”,  „Let it be „, „Yello  submarine”, „Michelle”, ” Don’t let me down”, ” Imagine „, „She loves you”, ” And I love her „, „Please Mr. Postman” i finałowe „Hey Jude”. Wykonawcami byli: śpiew: Ewa Siewieja, Marcelina Olejnik, Martyna Miśko ,Antek Leśniewski, Marcin Zienkiewicz, Wioletta Michalak, Gabrysia Mizgalska, Paweł Ogórkiewicz , Amelia Kędzierska, GabrysiaWieczorek , Hania Drabińska, Fornalczyk Lena, Kornelia Zadka,Jagoda Krzyżaniak, Julia Pilarczyk, Natalia Pryczek, Amelia Przybyszewska, Julia Karolak,Marika Żychlińska, Nikola Nowak, Ola Przybyszewska,Julia Graczyk, Karolina Pryczek, Weronika Glinkowska, Marcel Tułacz, Julia Karasińska, Ania Muzyka, keyboard: Marysia i Joanna Błaut, gitary: Marcin Zienkiewicz, Wiktor Żelazny, Adam Janicki, Piotr Kowalski, Piotr Giernalczyk,skrzypce: Zuzia Zagwojska, Alicja Józefiak, Hanna Kałuża, Kostera Karolina i tancerze: zespół „Baby”, ” Młodzi Gniewni”, dzieci z NP Zielone Łąki i Klaudia Poziemska, Julia Kołacińska. Wielkie podziękowania za klasą, profesjonalizm i piękne prowadzenie koncertu dla p. Marzeny Grygielskiej, całej obsłudze koncertu- światła, nagłośnienie. Jeszcze kilka zdjęć upamiętniających ten koncert. Obszerna fotorelacja i nagrania – wkrótce.