Czerwony goździk dla pań- po koncercie taki oto prezent dostaliśmy. Dziękuję P. Przemku

Opublikowany przez Iza Huchla 2 czerwca 2018

Taki prezent zrobił nam p. Przemek z Komody . Krótki reportaż z koncertu 07.03. z okazji Dnia Kobiet.

Wspomnieć możemy jeszcze kilka  innych chwil, które miały miejsce w ostatnich dniach. Zobaczcie sami:

Nominacja do Konkursu Czerwonak dla Klary M. ( PP s. Nazaretanek) i Lenki F. , występ dla mam w galerii Amber i pracowite agrafkowe malowanki.

Radość wielka gdy obserwujemy sukcesy naszych podopiecznych i w z wielką satysfakcją wspieramy ich rozwój. Kochane dzieciaki- życzymy Wam ( wszyscy nauczyciele, pracownicy i sympatycy szkoły):           „Minkę miejcie wesołą, nie przejmujcie się szkołą ale uczcie się pilnie.
Nie zapominajcie o zabawie i  o ważnej sprawie.
Byście przyjaciół  mieli wielu, bo polegać można na przyjacielu!”  Radości i uśmiechu na każdy dzień