Pięknie, uroczyście, nastrojowo i klimatycznie. Tak można opisać w kilku słowach wczorajszy koncert uczniów szkoły Music Store. Życzenia wyśpiewane w piosenkach z lat 20 i 30 stworzyły niepowtarzalny charakter. Młodzież w stylizacji z tamtej epoki wspaniale wczuwała się w swoje role. Kostiumy, stoliki, lampki, filiżanki, świece i cała oprawa przeniosły nas do kawiarenki z odległych lat. Czar muzyki i wypowiadane słowa były dedykowane wszystkim mamom z okazji zbliżającego się ich święta.

A oto bohaterowie tego pięknego wydarzenia i utwory w których się zaprezentowali: „Na pierwszy znak”-Gabrysia Wieczorek, „Ach, jak przyjemnie”-Gabrysia Mizgalska, „Ja się boję sama spać” i ” W małym kinie”- Amelia Kędzierska, „Ach, śpij kochanie”- Martyna Miśko, „Miłość Ci wszystko wybaczy”- Julia Muzyka, „Kiedy będziesz zakochany”- Wioletta Michalak, „Umówiłem się z nią na dziewiątą”- Antek Leśniewski, „Deszcz” – Marcelina Olejnik, „ Baby, ach te baby”- Bartek Waszak ,„ Ada to nie wypada”- Weronika Glinkowska, Emilka Nogaj, „Zimny drań”- Paweł Ogórkiewicz i finał w wykonaniu wszystkich uczniów „Powrócisz jak za dawnych lat”. Przygotowanie koncertu: Magdalena Gruchociak, ,Katarzyna Majewska- Krzyżaniak, Maria Jankowska, Bartek Waszak. Scenariusz koncertu: Izolda Huchla, Nagłośnienie: Paweł Jędraszczyk.

Organizator- Stowarzyszenie MUZYCZNY ŚWIAT. Projekt dofinansowany z budżetu Miasta Kalisza w ramach mecenatu nad kulturą.

Koncert odbył się w lokalu Komoda z cyklu ” Kulturalne środy”- dziękujemy za kolejne zaproszenie.