Co wtorek możemy być świadkami działań najmłodszych uczestników zajęć twórczych Agrafka. Wiosna w zabawach ale nie tylko. Dzieciaki sadziły roślinki, malowały krajobraz, a nawet zapraszały do swojej krainy gości- dinozaury. Wszystko profesjonalnie przygotowane przez p. Magdę Olek. Tematy co tydzień zaskakują nie tylko dzieci ale i dorosłych, którzy chętnie włączają się do wspólnych działań.

Wtorek to również spotkania warsztatowe z ukulele. Pan Piotr Kowalski przygotowuje coraz to nowe utwory, akordy, bicia i nawet solówki do grania na tym bardzo wdzięcznym instrumencie. Wtorek 28.04 to było już szóste spotkanie na którym graliśmy „O bla di, o bla..” z rep. zespołu The Bealtes. Zostały jeszcze dwa spotkania i być może finałowy występ. Trzymajmy kciuki za uczestników warsztatów- :)))

I taka mała próbka – spontaniczne granie; https://www.facebook.com/kaja.kranz/videos/1757268084336981/

Kolejne warsztaty już 08.05.2018r godz. 19.00- Zapraszamy