Czas na opowieści z życia szkoły. Jak tytuł wpisu donosi-aktywnie na co dzień i od święta.

20.04 odbył się ósmy popis szkolny. Przygotowania  do niego trwały tylko siedem dni i były bardzo owocne. Potwierdzeniem był repertuar przedstawiony przez debiutantów: Kornelię Konopską, Julkę Graczyk, Nikolę Nowak, Nadię Andrzejczak, Julkę Pilarską,  Zosię Zimniak, Eryka Fibingera, Weronikę Glinkowską, Anię Muzyka i młodszy zespół taneczny. Usłyszeliśmy utwory wokalne, instrumentalne wykonywane na keyboardzie, pianinie i gitarze, a były to min: „Wszystko kwitnie wkoło”, ” Kiedy nie śpią sny”, ” Uczeń I klasy”, ” Ach, jak przyjemnie, ” The goodfather” czy ” True colors” z rep. Cyndi Lauper. Młodzi wykonawcy pracowali pod czujnym okiem p. Magdy Niciejewskiej, Ludmiły Reising, Bartka Waszaka, Kasi Majewskiej- Krzyżaniak, Magdy Gruchociak i Klaudii Poziemskiej.

No i sukces!!!!. Nasza wspaniała Lenka Fornalczyk wyśpiewała wyróżnienie podczas konkursu Piosenki Przedszkolnej. Gratulacje dla Lenki i pani Marysi Jankowskiej, która zadbała o profesjonalne przygotowanie.

Na tym samym Konkursie wystąpiły podopieczne pani Izoldy Huchli z PP sióstr Nazaretanek i NP Zielone Łąki. W tych przedszkolach prowadzimy zajęcia wokalne i bardzo miły akcent współpracy. Zobaczcie.

Klara Małecka zdobyła II miejsce i wyśpiewała sobie nominację do Czerwonaka w Poznaniu. Gratulacje.

I kolejna miła wiadomość. Po pięknym koncercie  z udziałem przedszkolaków gazeta Życie Kalisza tak o nas pisała:

                                                                                          

Swój talent zaprezentowały dzieci podczas warsztatów wokalno-tanecznych prowadzonych przez p. Klaudię i Magdę w ramach Festiwalu Sztukakuka, który odbywał się 21.04. w naszym mieście.

A tak śpiewały: https://www.facebook.com/klaudia.poziemska/videos/1678817815505651/UzpfSTE2Nzc2OTM1MzMwNzgyNjoxNzkzMzc2MjQ3NDEzNzg3/

Zatem dzieje się i to jeszcze nie koniec.