Dziś Dzień Kobiet, ale my już wczoraj zaczęliśmy świętować. Koncert „Czerwony goździk”- dedykowany był wszystkim paniom, a Komoda rozbrzmiewała muzyką, śpiewem i pozytywną energią. Dzięki ogromnej pracy p. Magdy  Niciejewskiej, Magdy Gruchociak, Marysi Jankowskiej, Klaudii Poziemskiej, Kasi Krzyżaniak i Piotrowi Kowalskiemu mogliśmy uczestniczyć we wspaniałym widowisku. Do tego konferansjer z klasą Paweł Ogórkiewicz, który śpiewem rozpoczął i zakończył koncert. A w jego wykonaniu usłyszeliśmy ” Dookoła noc ” sł. A. Osiecka i ” Grande Valse Brillant” sł. J.Tuwim. Repertuar był bardzo różnorodny ale każdej propozycji twarzyszył czerwony goździk, życzenia i uśmiech skierowany dla pań.

Bohaterami na scenie byli: Marcel Tułacz- „ Będziesz moją panią” z rep. M Grechuty, Amelia Przybyszewska –„Mała smutna królewna”, Malwina Stróżyńska, Julia Muzyka, Gabrysia Wieczorek „ Batumi” z rep.Filipinki, Miłosz Smura- „ Tak blisko” z rep. Rafała Brzozowskiego, Gabrysia Wieczorek „ Być kobietą”- z rep Alicji Majewskiej, Julia Muzyka –„ Parasol” – Tori Amos, Wiktor Żelazny „ Wish you were  heve” Pink Floyd ( gitara z akomp. Piotra Kowalskiegdo), Marcel Grabiński “Stoję czy leżę” z rep Mietka Szcześniaka, Zespół taneczny w składzie: Nadia Kolanowska, Julia Muzyka, Wiktoria Janiak, Julia Tomczak, Wiktor Tomczak, Natan Janiak i Miłosz Kałużny,  Marcel Tułacz „ Miłość w Zakopanem” Keyboard, Marcin Zienkiewicz- „ Kiedy umrę kochanie” sł. Halina Poświatowska, z rep. Janusz Radek, Emilia Nogaj i Marika Żychlińska „ Być kobietą”, Antoni Leśniewski „ The way you lok tonight”

Na scenie wypowiedzianych zostało wiele pięknych słów, dziś chcemy je dla wszystkich pań z gorącymi życzeniami powtórzyć:

„Tajemnicą jesteś, Z księgi czarów – zbiegłą, Mgłą zaklętą, Którą nieliczni tylko przejdą. Kobieto – puchu marny, A nie do zdobycia. Kobieto – ile w tym słowie – piękna, miłości i życia „-

          „Życzymy Wam abyście odnalazły:
        W ciszy swoje myśli i marzenia,
W bliskich Wam osobach siłę i piękno stworzenia,
W otaczającym świecie radość istnienia,
W kolorach, smakach i zapachach wielkość natchnienia,
A w sobie miłość.”

                                                                                                                                         

I jeszcze fotoreportaż z koncertu ” Czerwony goździk”