Niedługo ferie zimowe. Wszyscy z niecierpliwością na nie czekamy ale zanim ten wspaniały czas nastanie jeszcze kilka dni trzeba poczekać. Oczekiwanie wcale nie będzie się dłużyć, bo w naszej szkole jak zwykle się dzieje. Już we wtorek 06.02.  o godz. 19.00 odbędą się I Warsztaty z ukulele. Zapowiada się całkiem fajne wydarzenie. Grupa już zmontowana, ukulele czekają, prowadzący p.Piotr też w pogotowiu. Zatem we wtorek działamy.

Przed warsztatami  o godz. 17.00 jak zwykle barwne i zaskakujące zajęcia na AGRAFCE. Ostatnio dzieci tworzyły kształty z …. masy. Zobaczcie.

Chcemy pochwalić się udziałem naszych uczennic: Romanko Weronika i Pakulska Marta, które wzięły udział w Przeglądzie piosenki i poezji patriotycznej śpiewając utwory jak na tą uroczystość przystało- patriotyczne. Ponadto Klara Malecka z PP s. Nazaretanek  podopieczna p. Izoldy Huchla wyśpiewała I nagrodę w utworze” Piechota’, nagrodę publiczności i osobowość sceniczną. Gratulujemy  Klarze i brawa dla Marty i Weroniki.

„Śpiewać każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej” – ale żeby trochę lepiej to zapraszamy na warsztaty wokalne, które organizujemy tradycyjnie podczas ferii zimowych. Wszyscy, którzy nie wierzą w swoje możliwości wokalne mogą spróbować  swoich sił podczas spotkań z naszymi nauczycielami.  warsztaty poprowadzą p. Kasia Majewska- Krzyżaniak, Marysia Jankowska i Magda Gruchociak. Warsztaty są bezpłatne dla uczniów naszej szkoły, dla wszystkich którzy na co dzień nie uczęszczają na zajęcia do MUSIC STORE koszt spotkania to 25 zł. Zapisy już od 05. 02.  w biurze w godz. 16-19 lub tel.

Szczegółowy plan warsztatów: 17.02- godz.11-12- dzieci młodsze ( do5 kl), 12-13- młodzież (od kl5);

20.02- godz.17-18- dzieci młodsze , 18-19- młodzież

23.02- godz.17-18- dzieci młodsze, 18-19- młodzież

Wszystkie zajęcia instrumentalne będą prowadzone podczas ferii wg ustaleń z nauczycielem prowadzącym zajęcia. Szkoła podczas przerwy zimowej będzie czynna w godzinach prowadzenia zajęć i warsztatów. Biuro będzie czynne tylko w pierwszym tygodniu ferii.