W czwartek 20.12 odbył się koncert KOLĘD PEŁNI organizowany już po raz IV w naszym mieście.Bardzo cieszy nas udział naszego ucznia  Marcina Zienkiewicza laureata konkursu kolęd i pastorałek , który odbył się 06.12.  Marcin miał zaszczyt otwierać tą wielką galę pastorałką” Lulejże mi lulej”, akompaniując sobie na gitarze. Wielkie brawa dla wokalisty i podziękowania za wspaniały występ.

Przed koncertem jako suport wystąpiły przedszkolaki  z NP Zielone Łąki i PP s. Nazaretanek. Wiktoria Grzeluszka i Klara Małecka to podopieczne  Izoldy Huchli. Dziewczynki wyśpiewały sobie  udział w koncercie  dzięki głównej nagrodzie w  konkursie kolęd i pastorałek organizowanym 06.12.w naszym mieście.

http://www.calisia.pl/articles/poruszajacy-koncert-koled-pelni-przybyly-tlumy-kaliszan-zdjęcia

Transmisja koncertu w wigilię i I święto w TVP3.