W Komodzie  rozpoczęły się po przerwie wakacyjnej Kulturalne Środy. Mieliśmy tą przyjemność jako pierwsi goście zainaugurować cały rok imprez i koncertów, które odbywają się dla mieszkańców naszego miasta w każdą środę na ul. Niecałej. Na tą okoliczność wybraliśmy polskie utwory, które swoim charakterem podkreśliły nastrój jesiennej aury. Mogliśmy usłyszeć utwory z repertuaru Hanny Banaszak ” Diabeł w deszczu moknie”, Anny Marii Jopek” Ja jestem”, Grażyny Łobaszewskiej „Czas nas uczy pogody”, Mietka Szcześniaka „Spoza nas”,czy Czesława Niemena” Pod papugami”.  Cały repertuar z wielkim wdziękiem i wyczuciem zaprezentowali młodzi wykonawcy zgromadzonej publiczności. Brawa, rozmarzenie i uśmiech był wszechobecny podczas koncertu. Na koniec jeszcze bis z piosenką ” Chciałabym” z musicalu ” Kwiaty we włosach” Krzysztofa Klenczona. Koncert był profesjonalnie przygotowany i poprowadzony. Dziękujemy publiczności za atmosferą, wykonawcom za wysoki poziom artystycznym, nauczycielom za przygotowanie, a Komodzie – za zaproszenie.