top of page
  • Zdjęcie autoraIza Huchla

WOREK Z TALENTAMI SIĘ ROZSYPAŁ

W Music Store poruszenie- i to jakie!


The Voice Kids- opanowała młodzież z Kalisza. Gabriela Frątczak wystąpiła w TVP 18.03 w

przesłuchaniach w ciemno. Po wielu eliminacjach, castingach zaproszona została do występu przed jurorami.


Nasza uczennica pomimo krótkiego stażu na scenie- uczy się dopiero trzeci rok śpiewu pod kierunkiem Izoldy Huchli, wystąpiła na scenie The Voice Kids z bardzo dobrymi opiniami. Usłyszeliśmy słowa: "zawodowo, wysoki poziom, profesjonalnie". Takie odczucia jurorów- budują.Do dalszego etapu "bitwy" - nie przeszła. Pomimo aplauzu, utwór, który wykonała nie pozwalał na pokazanie jej warsztatu i możliwości technicznych. Pomimo zakończenia udziału w tegorocznej edycji programu, Gabrysia nadal będzie szlifowała swój warsztat wokalny i być może wystąpi w następnej edycji programu. Życzylibyśmy sobie więcej szczęścia w wyborze repertuaru.


Rozwój wokalny i talent dostrzeżono podczas Międzynarodowego Konkursu "Music Of The World" w Izraelu. 19.03 - ogłoszono wyniki i Nasza Gabriela Frątczak zajęła I. miejsce w kat. Jazzi Pop w kat. 12-15 lat !!! Sukces i wielka radość dla Gabi. Pracujemy zatem dalej i wspinamy się po szczebelkach do góry. Gratulacje!


___________________


Wielką radość przeżywaliśmy 25.03, kiedy to swój występ zaprezentował Marcel Tułacz- nasz wychowanek. Jurorzy byli oczarowani jego głosem, techniką i zawodowym wykonaniem utworu „Małe szczęścia”. Gratulacje dla Marcela i od całej naszej Music Store społeczności. Trzymamy kciuki za dalsze występy. Przed nami bitwy - Marcel Trzymaj się.


Marcel zaczął naukę w szkole Music Store jako 7 latek. Pierwsze lekcje odbywały się na keyboardzie pod okiem p. Magdaleny Niciejewskiej. Po krótkiej chwili do gry dołączył wokal. Śpiewem zajęła się p. Magdalena Gruchociak-Konopczyńska.

Kolejne lata to mnóstwo występów, gromadzenie repertuaru, który mogliśmy usłyszeć na licznych imprezach organizowanych przez Music Store. Występy w Komodzie, ul. Niecałej, w CKiSz, w Resto Piano - jako talent wokalny, na imprezach charytatywnych, na

Kaliskiej wigilii. Wiele konkusrów, wyjazdów, szkoleń, warsztatów, np. z p. Adamem Sztabą, owocowały i rozwijały umiejętności Marcela oraz pragnienie zgłębiania muzyki pod różnymi postaciami.


Grał na perkusji, na pianinie pod okiem p. Macieja Sawińskiego, śpiewał również z p.

Dominiką Kaczała, działał w Music Store Band i występował wielokrotnie, prezentując swój talent i umiejętności instrumentalne i wokalne. Kolejny etap to nauka w szkole muzycznej na kolejnym instrumencie- akordeon.


Marcel zawsze chętny i angażujący się w projekty muzyczne, nagrania to jego świat, jego pasja i realizowanie marzeń. Cieszymy się niezmiernie, że ten świat byliśmy w stanie mu pokazać i przybliżyć. Podziękowania dla każdego z uczących Marcela nauczycieli.


Obecnie Marcel jest uczniem liceum muzycznego w Poznaniu, a stamtąd to już tylko krok do akademii muzycznej. Tego z całego serca Marcelowi życzymy! Teraz wpierajmy, kibicujmy i chwalmy tak wspaniałym chłopakiem, który zaraża muzyką.


Powodzenia Marcel i spełniaj marzenia!


Szkoła Music Store od ponad 30 lat rozwija talenty dzieci i młodzieży, nieprzerwanie wspiera rozwój kolejnego pokolenia.


Wielka radość, duma, i poczucie spełniania swojej misji towarzyszy wszystkim,

którzy do tego się przyczyniali i przyczyniają. Dobra robota :) i do przodu!

Comments


bottom of page