top of page
  • wojciechhuchla

Wasza scena muzyczna


W tym roku mamy ograniczony dostęp do różnego rodzaju imprez, występów, prezentacji czy konkurów. Wiele form przeniosło się do internetu i podążając za duchem czasu my również skorzystaliśmy z tej formy. „Wasza scena muzyczna”-ogłosiła konkurs wokalny do którego swoje zgłoszenia mogli wysyłać wszyscy chcący pochwalić się swoimi umiejętnościami. Nasi uczniowie Gabi Wieczorek i Antek Leśniewski również zgłosili swój udział z piosenka „ Lovely” z rep.Billie Eilish i Khalid.


Konkurs trwał już co najmniej dwa tygodnie, więc były marne szanse na zakwalifikowanie się do finału. Ostatnią dobę przed zakończeniem głosowania umieściliśmy nasze nagranie i… udało się . 24 godziny wystarczyły żeby duet z Music Store znalazł się na piątym miejscu spośród 123 zgłoszeń.Wielka radość, uznanie dla Gabi i Antka za wspaniale wykonany utwór, podziękowania dla p.Dominiki Kaczała za przygotowanie wokali i za nagranie p. Bartkowi Grzesiak i oczywiście wszystkimktórzy zagłosowali na ten uroczy duet. Dziękujemy.Comments


bottom of page