• wojciechhuchla

Wasza scena muzyczna


W tym roku mamy ograniczony dostęp do różnego rodzaju imprez, występów, prezentacji czy konkurów. Wiele form przeniosło się do internetu i podążając za duchem czasu my również skorzystaliśmy z tej formy. „Wasza scena muzyczna”-ogłosiła konkurs wokalny do którego swoje zgłoszenia mogli wysyłać wszyscy chcący pochwalić się swoimi umiejętnościami. Nasi uczniowie Gabi Wieczorek i Antek Leśniewski również zgłosili swój udział z piosenka „ Lovely” z rep.Billie Eilish i Khalid.


Konkurs trwał już co najmniej dwa tygodnie, więc były marne szanse na zakwalifikowanie się do finału. Ostatnią dobę przed zakończeniem głosowania umieściliśmy nasze nagranie i… udało się . 24 godziny wystarczyły żeby duet z Music Store znalazł się na piątym miejscu spośród 123 zgłoszeń.Wielka radość, uznanie dla Gabi i Antka za wspaniale wykonany utwór, podziękowania dla p.Dominiki Kaczała za przygotowanie wokali i za nagranie p. Bartkowi Grzesiak i oczywiście wszystkimktórzy zagłosowali na ten uroczy duet. Dziękujemy.


https://www.facebook.com/rufiowi/videos/3606180892754028


66 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Subskrybuj po wiecej

Music Store - Szkoła Muzyczna

Przemysłowa 8, 62-800 Kalisz

Tel kom. 605 287 956;  605 287 943

Nr tel. 62 764 47 00

szkola@musicstore.com.pl

Godziny otwarcia

 

Pon-Pt: 14:00-20:00
Sb-Ndz: Nieczynne

 

© 2021 MUSIC STORE - SZKOŁA MUZYCZNA
Created by JumpGlobal