top of page
  • wojciechhuchla

Ruszyliśmy z kopyta w świąteczny czas


Pomimo pandemii i różnych obostrzeń nie poddajemy się i robimy to co kochamy. W tym roku nie możemy zaprosić na nasze świąteczne występy, nie możemy pojechać z dobrą nowiną do miejsc które co roku odwiedzaliśmy- DPS, szpital czy Diabetycy Kaliscy, nie będzie nawet możliwości zaśpiewania w tradycyjnej formie podczas Wigilii na kaliskim rynku.


Pomimo wszelkich zakazów, pragniemy podzielić się naszą radością płynącą w dźwiękach kolęd i pastorałek. W sobotę ruszyły nagrania, które będą transmitowane na żywo w relacji z Kaliskiej Wigilii (dn.19,20.12.2020r), prowadzonej już od 9 lat przez fundację Bread of Life i wspierane przez Miasto Kalisz.Nagraliśmy dla państwa 8 utworów. Tradycyjnie wybrzmiała kolęda „Pójdźmy wszyscy do stajenki” zagrana przez music-storowy band i wokalistów chcących wesprzeć swoją cegiełką akcję Fundacji. Zaśpiewaliśmy i zagraliśmy również: „Aniołek najpiękniejszy”, „Gloria”, „Ding dong”, „Sway”, „Wonderful world”, „I love you baby”, „Kolędę” i „ Świąteczną muzę”. Utwory zaaranżowane były przez p. Macieja Sawińskiego, który prowadzi band ,a wokalną cegiełkę dołożyły Maria Chwedkowska, Dominika Kaczała i Izolda Huchla. Bohaterami byli uczniowie szkoły Music Store, którzy pasjonują się muzyką i zawsze są chętni aby swoimi talentami dzielić się z innymi, zwłaszcza w tak szczytnym celu jak wsparcie w leczeniu Michalinki, Zuzi, Sylwi, Kariny i Pawła.


Zapraszamy do udziału w licytacjach przy dźwiękach, które już są obrabiane i niedługo będzie można ich posłuchać. Dalszy ciąg naszych świątecznych nagrań oraz ich prezentacja już za tydzień.

Comments


bottom of page