top of page
  • Zdjęcie autoraIza Huchla

RECITAL ZUZANNA WOJCIECHOWSKA I GOŚCIE

Witam- chciałabym poinformować i zaprosić na recital naszej uczennicy – Zuzanny Wojciechowskiej.


Jest to młoda pianistka zakochana w muzyce. Potrafi dzięki swojej skromności, wrażliwości i osobowości przenieść słuchacza w piękny świat muzyki zagranej na fortepianie. Zuzia uczy się w szkole muzycznej MUSIC STORE czwarty rok i ma na swoim koncie wiele koncertów solowych, z big bandem oraz jako akompaniator. Podczas recitalu wraz z pianistką wystąpią jej goście- Aleksandra Przybyszewska, Julia Pilarska i Antoni Leśniewski. Całość przygotowuje p. Dominika Kaczała. To piękne wydarzenie odbędzie się 17.05.2024 g 18.00 w Villi Calisia w Alei Wolności 4 w Kaliszu. Dzięki uprzejmości i przychylności władz kaliskich możemy koncertować w tak pięknym miejscu, jakim jest sala USC- nie ponosząc żadnych kosztów. Dziękujemy za wsparcie naszego projektu.

Na koncert zapraszamy wszystkich z bezpłatnymi wejściówkami (do odbioru w szkole Music Store ul. Przemysłowa 8 – w godz. 16-19 codziennie oprócz sob. i nd.)


Iza Huchla- Szkoła Music Store

Comments


bottom of page