top of page
  • Zdjęcie autoraIza Huchla

RECITAL W VILLA CALISIA I NASTĘPNE WYDARZENIA

Dn.17.05 – dzięki uprzejmości władz miasta Kalisza, szkoła muzyczna Music Store mogła- bez opłat- skorzystać z Sali w Villa Calisia i zaprezentować państwu sylwetkę Zuzanny Wojciechowskiej.Jest to młodziutka pianistka, z wielką wrazliwoscią i niesamowitą skromnością, która wprowadziła piękny nastrój w całym budynku poprzez swoja grę .Zuzia wraz z p. Dominiką Kaczała przygotowała piękny repertuar składający się z utworów fortepianowych jak również utworów z towarzyszeniem wokalu. Gośćmi Zuzi byli Aleksandra Przybyszewska i Antel Leśniewski. To była piękna podróż sentymentalna przez którą przeprowadziła nas brat Zuzanny- Kuba Wojciechowski – jako koferansjer. Piękny czas, piękna muzyka, piękny wystrój- to wszystko złożyło się na recital Zuzanny Wojciechowskiej.

 

Ledwo wybrzmiały dzwięki fortepianu w Villa Calisia podczas recitalu Zuzanny Wojciechowskiej, a już szkoła Music Store, ma kolejną propozycję dla miłośników dobrej muzyki. Zapraszamy na koncert 29.05 g 18.00 do Akcelerator Kultury - Nocne Echo - to prezentacja dorobku muzycznego Uliany Khotynskiej z którą gościnnie wystąpią- Yeva Khotunska oraz Antek Lesniewski. 


Tytuł sugeruje, że Uliana zabierze nas w piękne nastrojowe klimaty, które dodatkowo wypełnią dzwięki saksofonu. Zapraszamy - wstep wolny.


 

Comments


bottom of page