top of page
  • Zdjęcie autoraIza Huchla

Popis szkolny 23.02.2022r.


W naszej szkole mieliśmy okazję wysłuchać młodych wokalistów i instrumentalistów podczas kolejnego popisu. Było dużo dobrej muzyki wykonanej na gitarze, pianinie i keyboardzie. Jak zwykle nie zawiedli wokaliści.


Usłyszeliśmy: Natalię Jarzębską z wiązanką melodii popularnych, Marię Tomaszewską w Misiu z laleczką , Anie Tomaszewską- Na wyspach Bergamutach i Mikołaja Jakubczaka z Cyganeczką Zosią. Wszyscy wymienieni wykonawcy to uczniowie p. Magdaleny Niciejewskiej grający na keyboardzie. Na pianinie zaprezentowali się uczniowie p. Mari Chwedkowskiej: Mateusz Sobociński- Sonatina C J.B.Wanhall, Aleksandra Tkacz- Dla Elizy LvBeethovena. Gitarzyści to Laura Raszewska- Allegro komp. Tatiana Stachak- uczennica Jakuba Stopki i Julia Kurzawa-No women no cry B. Marleya- przygotowana przez Piotra Giernalczyka. Wokaliści to: Antonina Jakóbek- Aniłom szepnij to z rep. Sanah, Nikola Przepiórka- Serce nie sługa z rep. Ani Dąbrowskiej, Agata Wolna- Prawie udało się z bajki Ksieżniczka Żaba, Wiktoria Szmyt- „Przezroczysty świat”- z rep Kwiat Jabłoni, Wiktoria Turkiewicz- „ Space Girl” z rep. Frances Forever i Hania Drabińska i Bartek Kozłowski „ Twój Kolor” z filmu Trolle- wszyscy przygotowani prze p. Izoldę Huchlę.


Piękny koncert, piękne emocje i niezapomnianie chwile dla wszystkich. Dziękujemy wykonawcom, publiczności za przybycie oraz nauczycielom za przygotowanie. Kolejny koncert już 23.03.w Komodzie.

Σχόλια


bottom of page