top of page
  • Zdjęcie autoraIza Huchla

Podsumowanie miesiąca w Music Store

Za nami już pierwszy miesiąc nowego roku szkolnego. Pierwsze występy- Święto ul. Niecałej, udziały w festynach, konkursy w Koninie, Tarnobrzegu, Pleszewie, nagranie pierwszego w tym r.szkl. teledysku.Oj !!! dzieje się od samego początku. W tym miesiącu już uczestniczyliśmy w popisie naszych debiutantów, który odbył się 12.10 w szkole. Byliśmy słuchaczami przepięknych wykonań dziewięciu utworów min. Dni, których nie znamy – M. Grechuty, W małym kinie- M. Fogga, Być kobietą- D.Rinn czy gitarowej etiudy Fernando Sor. Muzyka otacza nas i brzmi w naszych salach. Kolejne nasze przedsięwzięcia w toku.


Niebawem warsztaty wokalne dla naszych uczniów (22.10.g.11.00), kolejny występ w Komodzie ( 9.11.g.18.00) i przygotowania do nowego teledysku. Raduje nas obecność wielu wspaniałych młodych ludzi, którzy chcą poznawać muzykę od podszewki. Niezależnie od wieku ( najmłodsze 3 latki- muzyka dla smyka), witamy w naszych progach wszystkich chętnych, którzy chcą rozwijać swoje pasje i umiejętności.


Trzydzieści lat pracy za nami, a przed nami każdego dnia nowe wyzwania i nowe radości z tym związane. Jeśli chcecie z nami w tym uczestniczyć- Zapraszamy.

Comments


bottom of page