top of page
  • Zdjęcie autoraIza Huchla

Pierwszy popis naszych uczniów w tym roku szkolnym 28.10Pierwszy popis naszych uczniów w tym roku szkolnym. W czwartek 28.10 g. 18.00 w Music Store, będziemy świadkami występów na żywo. Po długim oczekiwaniu będziemy mogli wysłuchać utworów przygotowanych na "Jesienne muzykowanie".


Wstęp na mini koncert (niestety) mają tylko uczestnicy i jedna osoba towarzysząca, ale całość będzie dostępna na krótkich filmikach na Fb i na naszej stronie.


Życzymy powodzenia młodym wykonawcom, zwłaszcza, że są to w większości debiutanci.


Pisząc o koncercie " na żywo", chcielibyśmy gorąco podziękować za statuetkę, którą otrzymaliśmy od dyrekcji Książnicy Pedagogicznej. Jest ona podziękowaniem za występ naszych uczniów podczas święta Bibliotekarzy. Nasi przedstawiciele zaśpiewali kilka utworów z dedykacją dla wszystkich pracowników i mieli zaszczyt wspólnie świętować w nowo otwartej Bibliotece- " Na żywo".Comments


bottom of page