top of page
  • Zdjęcie autoraIza Huchla

Organizacja roku szkolnego dla rodziców, uczniów i nauczycieli

Zajęcia odbywają się do końca czerwca (cztery spotkania wg ustaleń z prowadzącym zajęcia nauczycielem).


-12.06.2021r g.11-14-warsztaty wokalne i nagranie ścieżki dźwiękowej do teledysku ( osoby uczestniczące w warsztatach nie będą miały lekcji w ostatnim tygodniu czerwca czyli 22-28.06),


-14-18.06 lekcje wg planu lub ustaleń w swoich klasach i przygotowanie do grillogrania


-18.06.2021. g 18-?????- GRILLOGRANIE- wspólna biesiada z muzyka. Zapraszamy rodziców, uczniów i nauczycieli na występy wokalne , keyb. i skrzypce oraz poczęstunek przygotowany przez szkołe Music Store ( jeżeli sąosoby chętne do pomocy w organizowaniu grillogrania, prosimy zgłaszać się do biura- dziękujemy.) Podczas grillogrania, kręcony będzie obraz do teledysku. Kto ma koszulkę z MUSIC STORE- prosimy założyć


-24.06. g. 18.00- Koncert z okazji zakończenia roku szkolnego w Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu ul. Łazienna 6- Wystąpi zespół MUSIC STORE BAND z ramach projektu „ Integralne Brzmienie” organizowany przez Stowarzyszene Muzyczny Świat z funduszu Fundacji PZU. Podczas koncertu odbędzie się premiera teledysku z udziałem i śpiewem uczniów szkoły Music Store. Po koncercie zostaną rozdane świadectwa ukończenia roku szkolnego ( wejściówki w biurze).


-25.06. g. 18.00- cd. Koncert podsumowujący pracę w roku szkolnym 2020/21 „ Integralne Brzmienie” i Music Store Band w Gołuchowie na dziedzińcu zamku

(zaproszenie w biurze).


Zapraszamy na wszystkie wydarzenia, które przygotowujemy dla państwa , mamy nadzieję, ze pomimo bardzo trudnego roku ( brak ciągłości nauki w trybie stacjonarnym) udało nam się podnieść o kolejny stopień umiejętności wszystkich uczniów, zaszczepić chęć rozwijania swoich pasji i zdolności . Przyczyniliśmy się do radości i uśmiechu obcując z muzyką podczas naszych spotkań i co tygodniowych lekcji. Zapraszamy na koncerty i życzymy wielu pozytywnych emocji w odbiorze przygotowanego repertuaru.


Ze względu na wymagania sanitarne- prosimy odbierać wejściówki na koncerty ( są w biurze).

Comments


bottom of page