Nowy rok szkolny - Oferta

Klawisze - pianino, keyboard- indywidualnie w grupach , duzi i mali - przybywajcie!

Kolejna propozycja dla Was. #vokal#śpiew#chór#zespol#band#warsztaty#konkursy#scenaSpiewac każdy może...od najmłodszych lat do.... solo, w duecie, w grupie, w zespole , w domu, na scenie, przy ognisku, w aucie - najlepiej u nas na Przemysłowej 8!

Perkusja w Music Store to- spełnianie marzeń - niezależnie od wieku marzymy żeby choć raz móc zagrać na zestawie- już od 01.09 - marzenia się spełniają - czekamy na Was!

Kolejny przedmiot i propozycja dla Was- skrzypce w Music Store na dobre się zadomowiły i chętnie Was poznają!

Instrumenty dęte- cały wachlarz najpiękniejszych brzmień- u nas można wejść w relacje z saksofonem i trąbką- zapraszamy!

Gitara- akustyczna, klasyczna, elektryczna i basowa i nieco mniejsze ukulele- dla wszystkich: grających, poczatkujących, dużych i małych. Każdy grać może solo i w zespole- Czekamy na Was!

Kolejna nasza propozycja na nowy rok szkolny- Kolorowe smyki 3-4 latki i Muzyka dla smyka 5-6 latki- czyli Muzyczne szaleństwo w pigułce: trochę śpiewu, trochę tańca, trochę instrumentów; za to cale mnóstwo zabawy z muzyka - Zapraszamy!