top of page
  • Zdjęcie autoraIza Huchla

Nowy rok - nowe pomysły i nowe wyzwania.

Zakończyliśmy w dobrym stylu i wieloma koncertami rok 2023. Dużo emocji, radości i satysfakcji mieli nie tylko nauczyciele ale i uczniowie wraz rodzicami. Słowa gratulacyjne popłynęły od prezydenta, władz naszego miasta jak również od osób które nas słuchały i uczestniczyły w naszych koncertach.Jeśli macie przyjemność przeżyć jeszcze raz koncert kolęd- Polska Kolęda zapraszamy na nasz kanał na YT ( zamieściliśmy wszystkie utwory z programu).


W styczniu pracujemy już nad nowym wyzwaniem, którego finał odbędzie się 23.03.2024r na auli Uniwersytetu Kaliskiego. Mowa o finale konkursu „Disney na Lata”.

Zanim on nastąpi przypominamy o zasadach konkursu wokalnego, ogłoszonego w czerwcu.


Każdy uczeń naszej szkoły może przygotować wybrany utwór z bajek Disneya, nagrać swoje wykonanie piosenki w postaci mp4- np. telefonem i wraz z kartą zgłoszeń przesłać na mail ms.szkolamuzyczna@gmail.com lub szkola@musicstore.com.pl Spośród nadesłanych zgłoszeń wraz z nagraniem- niezależne Jury wybierze po trzy osoby z każdej kategorii wiekowej.


Osoby zostaną poinformowane o decyzji jury i zaproszone do koncertu finałowego, podczas którego , wybrana zostanie jednej osoba z każdej kategorii. Laureatom zostaną wręczone pamiątkowe statuetki i dyplomy. Jedna z trzech finalistów to osoba, która otrzyma Grand Prix – nagrodę główną czyli wyjazd na weekend do Paryża do Disneylandu.:)))


Najważniejsze teraz to terminy- do 18.02.2024 g.24.00- przesyłamy nagranie wraz ze zgłoszenie; do 01.03.2024 – Jury przedstawi listę uczestników zakwalifikowanych do finału- po trzy osoby z każdej kategorii; 23.03.2024r g.16.00- aula Uniwersytetu Kaliskiego- Finał konkursu” Disney na lata”. Zachęcamy wszystkich do wspólnej zabawy- chcemy aby nasi uczniowie oprócz zaangażowania, dobrej motywacji, rozwijali swoje umiejętności i czerpali z tego radość, a nagroda niech będzie

uhonorowaniem tej decyzji.


Koncert finałowy to również prezentacja dorobku małych przedszkolaków z którymi pracujemy podczas zajęć rytmicznych w kaliskich placówkach jak również występ naszych wszystkich uczniów, którzy wspólnie zaśpiewają przygotowane utwory z bajek Disneya. Zatem przed nami dobry czas z muzyką bajkową i bajkowym nastroju.

Zapraszamy do wspólnej zabawy.

Yorumlar


bottom of page