top of page
  • Zdjęcie autoraIza Huchla

Na bieżąco….

Spieszymy, żeby Wam donieść o wszystkich bieżących informacjach z życia szkoły Music Store.


22.10. odbyły się warsztaty wokalne dla uczniów z klas śpiewu. Rozśpiewywała

i prowadziła to spotkanie p. Dominika Kaczała. W tym dniu odbył się finał konkursu „Nie banalni” w Pleszewie- na którym III nagrodę i warsztaty wokalne w Poznaniu wyśpiewała Amelia Przybyszewska z piosenka „Być kobietą”. Sobota była również wielkim sukcesem dla kolejnej naszej uczennicy Gabrieli Frątczak. Utworem „ Feeling good”- wyśpiewała

I nagrodę na Międzynarodowym Festiwalu „Wielkopolski Paradise” w Ostrowie wlkp.


Spieszymy donieść, że nasze uczennice Aleksandra Przybyszewska,

Gabriela Frątczak i Amelia Przybyszewska- zakwalifikowały się do finału warszawskiej Firolizy- Wow!!!! Jesteśmy dumni i szczęśliwi, że nasi wspaniali uczniowie rozsławiają szkołę Music Store i miasto Kalisz szerszej publiczności. Wielkie słowa uznania

i gratulacje dla Was dziewczyny i dopingujemy Wam w dalszych sukcesach.


25.11. podczas inauguracji roku kultury 2022/23 szkoła Music Store na ręce Izoldy Huchli otrzymała pamiątkową statuetkę. W imieniu wszystkich pragniemy podziękować prezydentowi Krystianowi Kinastowskiemu i p.Grażynie Dziedziak - naczelnik Wydziału Kultury i Sztuki, za docenienie naszej pracy.


Wszystkim uczniom, rodzicom na przestrzeni dzisiejszych i tych minionych 30 lat – za zaufanie jakim nasz obdarzacie i tworzenie wraz z nami historii szkoły. Wszystkim nauczycielom- za trud, poświęcenie i wielki profesjonalizm , którym dzielicie się każdego dnia podczas zajęć ze swoimi uczniami.


Wszystkim gorąco dziękujemy i wraz z rozpoczęciem roku kultury – zapraszamy na nasze

kolejne artystyczne dzieła… koncerty, warsztaty, teledyski, spotkania. :))
Comments


bottom of page