top of page
  • Zdjęcie autoraIza Huchla

„Marzenia jak z bajki” - 16.06.23 ZAPRASZAMY!

Dzień dobry

Jeszcze nie opadły emocje po koncercie I Love mama- z okazji święta naszych drogich mam, a już przygotowujemy kolejne wydarzenie.„Marzenia jak z bajki”-to koncert galowy z okazji zakończenia roku szkolnego szkoły

muzycznej Music Store. W tym roku uroczystość odbędzie się w Akademii kaliskiej 16.06 w auli Collegium Novum ul. Nowy Świat 4a w Kaliszu. Przygotowania trwają.


Uczniowie, nauczyciele w pełni zwarci próbują, ćwiczą- dlatego też zależy nam na rozreklamowaniu koncertu w naszym mieście. Wstęp jest wolny – jak na wszystkie koncerty przez nas organizowane, żeby każdy kto chce mógł przyjść i razem z nami poczuć radość zbliżających się wakacji.


Serdecznie zapraszamy- w miarę możliwości osobiście dostarczę w najbliższym czasie

zaproszenie na „ Marzenia jak z bajki”- dziś proszę tylko o rezerwację terminu i przekazanie informacji – dalej :)


W koncercie wezmą udział nasi uczniowie i wychowankowie przy towarzyszeniu nauczycieli. Ten rok był dla nas wielką radością. Wielokrotnie pisaliśmy-„ Worek talentów się rozsypał”. I tak jest!!!! Tą radością chcemy się cieszyć i Państwa również. Wystąpi na scenie –min; Gabriela Frątczak- uczestniczka 6 edycji The Voice Kids, Szansy na sukces, oraz tegoroczna finalistka- I miejsce- Międzynarodowego konkursu Piosenki Music of the World w Izraelu. Ponadto usłyszymy – Annę Muzyka w piosence ze swojej autorskiej płyty „ Home”- Ania- właśnie wróciła z konkursu z Grecji- oczywiście jako finalistka- ta informacja zostanie ogłoszona podczas koncertu. Usłyszymy osobowość sceniczną- Ewę Siewieję - pracującą obecnie nad swoim projektem muzycznym. Nie zabraknie Antka Leśniewskiego- laureata wielu konkursów wokalnych. Obecnie pracującego w modellingu i po turnee w Chinach, przygotowującego się do Łódzkiej filmówki.


Koncert to również najmłodsze dzieciaki z przedszkoli w których prowadzimy na co dzień zajęcia rytmiczne. Cała społeczność Music Store – włącza się w uświetnienie koncertu galowego. Marcel Tułacz nasz finalista z The Voice Kids- osobiście nie wystąpi- ma zobowiązania związane z umowa w TVP, ale przygotowuje na to wydarzenie niespodziankę.


Najważniejszą niespodziankę!!!! - przekażemy podczas koncertu- nie zdradzamy jej, ale z całego serca zapraszamy, żeby osobiście się o niej dowiedzieć.


Zatem 16.06. godz. 18.00 – widzimy się w Auli Collegium Novum na Nowym Świecie 4a

w Kaliszu- wstęp wolny.


Do zobaczenia – Izolda Huchla dyr. Szkoły Music Store.

Comments


bottom of page