Kończymy kolejny rok szkolny w Music Store. Piękny rok – jubileuszowy- 30 lat !!!!

Pięknie dziękujemy za wszystkie wspólne miesiące, zaangażowanie w życie szkoły, wspólne koncerty, konkursy, nagrania, próby, warsztaty, lekcje, spotkania i rozmowy …

w holu.

Bez Was kochani uczniowie i rodzice nie było by nas i naszej szkoły. Wspólnie tworzymy muzyczną społeczność i z serca dziękujemy za wasze zaufanie. Pragnąc wspólnie spędzić ostatni dzień roku szkolnego- zapraszamy Was na grillogranie - 24.06 g. 17.00 na parking szkolny przy ul. Przemysłowej 8 .

W programie bardzo duża dawka muzyki w wykonaniu wszystkich chętnych uczniów- pozycji ogrom i radość wielka, że tak dużo osób chce pochwalić się swoimi umiejętnościami. Ponadto- grill z kiełbaskami i tort jubileuszowy. Kawka i herbatka- jeśli ktoś ma ochotę to oprócz tortu do kawki można coś małego upiec. Nie określamy końca wspólnego biesiadowania, bo jeśli ktoś spontanicznie będzie chciał zaprezentować swoje talenty , będzie taka możliwość – po przygotowanych prezentacjach. Zatem zabawa do nocy.

Świadectwa – rozdawane będą na ostatniej lekcji z nauczycielem (proszę sprawdzić wszystkie opłaty za lekcję, żeby z czystym kontem rozpocząć wakacje). Opłata w czerwcu jest taka jak w poprzednich miesiącach- 240 zł – indywidualne i 160zł- grupowe.

Miesiace wakacyjne – przerwa ( w lipcu kolonie).

Zapraszamy od września do kolejnych przygód z muzyką.:))).