Koncert w Książnicy 10.05.2021

Dn. 10.05.2021r uczniowie szkoły Music Store wystąpili w Książnicy Pedagogicznej. Swoim śpiewem uświetnili uroczystość Dnia Bibliotekarza.

Poniedziałkowy koncert był pierwszym od wielu miesięcy pokazem dla publiczności

zgromadzonej na żywo. Wszystkim występującym towarzyszyły wielkie emocje po tak długiej przerwie.

Zachowując wszelkie wytyczne ( właściwe odległości wśród publiczności, maseczki i dezynfekcja),piękna nowoczesna sala z profesjonalnym nagłośnieniem była wypełniona życzliwymi i bijącymi głośne brawa pracownikami bibliotek.

Na tą okoliczność uczniowie zaprezentowali znane i lubiane utwory, które przygotowane były pod okiem p. Izoldy Huchla, Marii Chwedkowskiej i Agaty Góreckiej.

A tak przedstawiał się program koncertu:

1.„Don’t Start Now”- z rep. Dua Lipa- Gabrysia Frątczak, Wiktoria Wąsiewicz

2. „Papuga gaduła” z rep. Jacka Skubikowskiego i Majki Jeżowskiej- śpiew Tosia Smuła, Róża Michalska, Hania Chwedkowska, Lena Grajek

3.„Afera”- z rep. Viki Gabor- Marta Krysiak

4.„Kto ma tyle wdzięku co ja” z rep. Danuty Rinn- Julia Pilarska

5. .„Prawie udało się”- z bajki Księżniczka Żaba- Gabriela Fratczak

6.„2:00” z rep. Sanah- Julia Francka, Olga i Iga Wawrzyniak, Martyna Balcerzak, Weronika Paceś

7.„Kolorowy wiatr” z filmu Pocahontas- Wiktoria Wąsiewicz

8.„Radość o poranku” z rep. Grupa I- Hania Drabińska, Tosia Jakóbek,

9.„What about us”- z rep. Pink- wszyscy uczestnicy koncertu.

Dziękujemy za zaproszenie dyrekcji Książnicy Pedagogicznej i życzymy wszystkim pracownikom jak największej ilości wypożyczanych książek.