top of page
  • Zdjęcie autoraIza Huchla

Koncert "Muzyka dla Was" 30.03.2022 18:00 w Komodzie

Zapraszamy na wiosenny koncert pt. Muzyka dla Was- dn.30.03.2022r g. 18.00 w Komodzie ul. Niecała wKaliszu. W wiosennych klimatach wystąpią uczniowie szkoły Music Store.


Koncert odbędzie się w ramach spotkań „ Kulturalne środy w Komodzie” i wstęp jest bezpłatny. Podczas koncertu będziemy zbierać „ cegiełkę” w dowolnej wysokości na zakup skrzypiec dla 13- letniej Ukrainki. Sofija- uczyła się gry na skrzypcach, gitarze

i śpiewu mieszkając w domu rodzinnym na Ukrainie.


Podczas ucieczki przed wojną nie mogła zabrać z sobą żadnego instrumentu i teraz najpiękniejsza pasja jej życia nie może być rozwijana. Chcemy jako uczniowie, rodzice i cała społeczność szkoły Music Store włączyć się w pomoc. Prosimy również wszystkich o wsparcie.


Podczas koncertu będziemy zbierali dowolne datki- za które już dziś dziękujemy.

コメント


bottom of page