top of page
  • Zdjęcie autoraIza Huchla

Koncert kolęd „W taką noc”

W Sali kryształowej w Komodzie rozbrzmiały dzwięki „Wśród nocnej ciszy”, którą

zagrał na keyboardzie Mikołaj Jakubczak , uczeń p. Magdaleny Niciejewskiej,

zgasło światło i zaczęło się.


„Gdy za oknem śnieg prószy, wszystko piękniejsze staje się. Każdy wie, że święta się zbliżają. Wszyscy w domach czekają na tę święta jedyną noc. W każdym domu choinka już ubrana, pięknie mieni się, do stołu zasiada rodzina- taka jest ta Świąteczna Noc - najpiękniejsza noc w roku. Bo w taką noc – Jezus się narodzi.” Tymi słowami zaprosiliśmy na koncert świąteczny uczniów szkoły Music Store. W tym roku zgromadzona po brzegi pięknej sali, publiczność usłyszałam muzykę płynącą z serc każdego młodego wykonawcy. Nuciliśmy” Zaśnieżone miasta” śpiew Amelia i Ola Przybyszewskie, Gabrysia Frątczak, Agata Duszczak, Marta Pilarczyk, „Niech się spełnią twe marzenia” w wykonaniu Oksana Olkiewicz i Maja Konarska na perkusji Igor Szafirowicz, klawisze Zuzanna Wojciechowska i p. Maciej Sawiński, “Święta, święta”- Nikola Pawlak, Nela Wojcieszak,

Beniamin Tomaszewski, Celina Górczyńska,„ Kolęda płynie z wysokości” - śpiew Weronika Khotynska, Wiktoria Sradomska, Wiktoria Turkiewicz, Weronika Fedorowicz, Marta Pilarczyk, Agata Duszczak, Amelia Przybuszewska i cały zespół wokalny, “Rockin`around the Christmas tree” - śpiew Kacper Grzeluszka, chórki Piotr Tomczyk, Oliwier Daniłowicz, perkusja Franek Przybyła, klawisze Zuzanna Wojciechowska,” Gdy

gwiazdka”- śpiew Maja Kubiak, Amanda Bączyńska, Weronika Khotynska, Zuzanna Olek,” Mario czy Ty wiesz”-śpiew Julia Skurniak, „Ding dong”, „Oto o północy”,”Merry Christmas Everyone”- spiew Wiktoria Turkiewicz, Antonina Jakóbek, Ulja Khotynka, perkusja Piotr Francka, „Moja kolęda” - śpiew Wiktoria Sradomska, „Kolęda o ludzkim zrozumieniu”- śpiew Julka Pilarska.gitara p. Mikołaj Wojtczak, „Tylko jedna jest taka noc”- śpiew

Antonina Smuła, Piotr Tomczyk, Oliwier Daniłowicz, Kacper Grzeluszka i wszyscy wokaliści, skrzypce Karolina Kostera i Paulina Świderska, „Snow Man”-śpiew Aleksandra Przybyszewska, perkusja Marcel Dzikowski, klawisze p. Maciek Sawiński,” All Alone On Christmas”- śpiew Gabriela Frątczak, Finałowe „Feliz Navidad”-śpiew Ulja Khotynska i wszyscy, perkusja Adam Hutko , klawisze Zuza Wojciechowska i p. Maciej Sawiński,

skrzypce Karolina Kostera, Paulina Świderska i p. Małgorzata Piechota i na

zakończenie wspólne kolędowanie z zespołem.


Wielkie podziękowania za przygotowanie koncertu składamy- wszystkim uczestnikom koncertu, nauczycielom szkoły Music Store: p. Magdalenie Niciejewskiej, p. Małgorzacie Piechota, p. Marii Chwedkowskiej i Ani Paruszewskiej,p. Izoldzie Huchli, p. Mikołajowi Wojtczak, p. Maciejowi Sawińskiemu, p. Iwonie Wiatr, Wojciechowi Huchla, p. Pawłowi

Jędraszczykowi za nagłośnienie, p. Michałowi Kuczyńskiemu za media, właścicielom Komoda Club Residence- p. Margocie i Cezarowi Sulżyńskim, p. Mariuszowi i wszystkim państwu za cierpliwość.


Korzystając z okazji z serca gorąco dziękujemy młodym artystom za udział w kolędowaniu . 6.12 - Tęcza, 7. 12- komoda Jarmark, 9.12. Klub Seniorzy Kaliscy, 14.12, DPS - kaliski, 17.12. Wigilia na Kaliskim rynku i oczywiście za za piękny koncert

„W taką noc…..” „ Święta ludzi zbliżają do siebie, dzieci wypatrują pierwszej gwiazdki,

dajemy sobie prezenty, składamy życzenia,, bo to przecież Święta Bożego

Narodzenia.Dzielimy się opłatkiem, do wieczerzy wigilijnej zasiadamy, kolędy śpiewamy i w sercach radość mamy. Narodził się mały Jezus - to jemu hołd składamy. Niech ten nastrój świąteczny w nas trwa, niech jeden dla drugiego dużo serca ma, w nowym roku niech szczęście trwa, i niech jeden dla drugiego nadal serce otwarte ma. Wesołych Świat”.Comments


bottom of page