top of page
  • michalkuczynski1

Koncert świąteczny w sieci

W tym roku zamiast spotkać się z państwem w pełnej gali, w odświętnych strojach i nastrojach na koncercie świątecznym, zapraszamy na koncert w sieci.


Już od 21.12. będziemy udostępniać nagrania kolęd, pastorałek i

piosenek świątecznych na YouTube, Facebook i na stronie www.szkolamusicstore.com.pl


Koncert w nietypowej wersji będziecie państwo mogli obejrzeć w zaciszu domowym, w gronie rodziny i w ten sposób radować wspólnie z nami z efektów pracy swoich pociech jak i pracy nauczycieli szkoły Music Store.


Repertuar koncertu świątecznego:

„Do stajenki”- pastorałka w wykonaniu: Antosi Smuła, Hani Chwedkowskiej, Lenki Grajek, Róży Michalskiej, Michała Wiatrowskiego, Basi Szczygieckiej, Marysi Trzebińskiej, Wiktorii Mrugalskiej, skrzypce- Zuzia Zawojska, Karolina Kostera

„Lulajże Jezuniu”- Marta Krysiak

„Mędrcy świata”- Marytna Balcerzak, Iga i Olga Wawrzyniak, Julka Francka

„Spójrz na Jezusa”- Amelia Przybyszewska, Hania Drabińska, Antosia Jakubek

„Kolęda Warszawska”- Magdalena Kubiak

„Zaśnieżone miasta”- Julia Skurniak, Weronika Fedorowicz, Nikola Kubiak, Natasza Danielak

„Triumfy Króla Niebieskiego”- Gabriela Frątczak

„Czekam już rok”- Wiktoria Wąsiewicz i Gabrysia Frątczak

„Pólnoc już była”, „Gore gwiazda”, „ Świąteczna muza”-Amelia Kędzierska, Julia Pilarska, Ola Przybyszewska, Antek Leśniewski, Gabi Wieczorek, akomp. Dominika Kaczała

„Noel”- Antek Leśniewski, Gabrysia Wieczorek

„Polska Kolęda”- Ewa Siewieja

„Przybieżeli do Betlejem”: Antosia Smuła, Hania Chwedkowska, Lenka Grajek, Róża Michalska, Michał Wiatrowski, Basia Szczygiecka, Marysia Trzebińska, Wiktoria Mrugalska, Julia Skurniak, Weronika Fedorowicz, Nikola Kubiak, Natasza Danielak, Amelia Przybyszewska, Hania Drabińska, Antosia Jakubek. Przygotowanie- Gosia Piechota- skrzypce, Maria Chwedkowska, Izolda Huchla, Dominika Kaczała- wokal


Nagranie dźwięku- Bartek Grzesiek.

Realizacja wizji- Anna Muzyka, Antek Leśniewski


Życząc najpiękniejszych emocji podczas oglądania i słuchania- pragniemy życzyć państwu: Niech w Te święta w Waszych domach zagości mądrość i zgoda, uśmiech i dostatek, życzymy z całego serca wiary, co góry przenosi, nadziei, która nie gaśnie, zdrowia i miłości od Bożej Dzieciny- Wesołych Świąt!!!Comments


bottom of page