Jesienne granie

Pierwszy popis szkolny już za nami. Dn. 28.10 spotkaliśmy się po blisko dwuletniej przerwie z publicznością w siedzibie szkoły.

Celem była prezentacja dorobku młodych muzyków przed najbliższymi. Mała scena, kameralna publiczność za to wielkie możliwości i wielkie emocje, które towarzyszyły wszystkim, zwłaszcza wykonawcom. W większości były to debiuty w śpiewie i grze na instrumentach.

Wokaliści i instrumentaliści od dawna nie mieli okazji wystąpić przed publicznością – na żywo. Brawa, życzliwość zgromadzonych- dodawały skrzydeł występującym, którzy wspaniale się zaprezentowali.

Podczas występu mogliśmy usłyszeć i oklaskiwać: .Norberta Rosińskiego w utworze D. Podsiadło pt. „ Nieznajomy”, przy akompaniamencie p. Dominiki Kaczała, na Instrumentch: Oliwiera Daniłowicza w „Hej bystra woda” oraz Beatę Korpik - gitara i Metalica - wstęp do Ballady, oraz Michała Kozubskiego w „To co dał mam świat” z rep. K. Krawczyka, Nikole Przepiórka-„ Tamta dziewczyna” z rep. Sylwii Grzeszczak, Antosie Smuła-„ Płynie czas”- z filmu Anastazja,Agatę Wolny- „ Batumi” z rep. Zespołu Filipinki, Wiktorię Turkiewicz- „ Radość z najpiękniejszych lat”- z rep. A. Jantar, Julie Skurniak- „ Buka” z rep. Kwiat Jabłoni, Bartka Kozłowskiego- „ I Ciebie też bardzo” Męskie Granie z rep.Dawid Podsiadło, Daria Zawiałow i Vito Bambino oraz Hanie Drabińską- „ Szabada”- z wygraj sukces.

Za przygotowanie pierwszego w tym roku szkolnym popisu dziękujemy pani Dominice Kaczała, Magdalenie Niciejewskiej, Kubie Stopka i Izoldzie Huchla. Kolejne występu już wkrótce- zapraszamy 24.11. 2021r godz. 18.00 do Komody na Środę Kulturalną- wstęp wolny.