top of page
  • Zdjęcie autoraIza Huchla

Jesienna Muza w klubie Komoda

Jesienna muza wybrzmiała w Komodzie podczas Kulturalnej środy.

Uczniowie szkoły Music Store przygotowali program muzyczny z

Utworami pełnymi emocji, melancholii, zadumy i miłości.Nie zabrakło również dynamiki i energii wypływającej z muzyki podczas prezentacji młodych wykonawców. Wysłuchaliśmy głównie wokalistów ale nie zabrakło małej wisienki na torcie- skrzypaczki z akompaniamentem gitary- Karolinki z p.Gosia.

Wieczór wypełniły utwory: „Pamiętasz była Jesień” i „ Krakowski speen” w wykonaniu

Wiktorii Sradomskiej, „Szklana pogoda”, „ Kasztany” i Zuzanna Kupaj ,” Póki na to czas” „Kaczka dziwaczka”, „Muza, muzyka”- te trzy utwory w wykonaniu Olgi i Igi Wawrzyniak, Gabrieli Frątczak, Wiktorii Wąsiewicz, Amelii i Oli Przybyszewskich, Julki Pilarskiej,

Marty Pilarczyk, Agaty Duszczak, Nikoli Kubiak, Oksany Herman i Hanny Chwedkowskiej, usłyszeliśmy również „ Wspomnienie” i „ A jeśli nie znajdziesz” w wykonaniu Antka Leśniewskiego, „2:00” i Oliwie Margiela , „Nieznajomy”- Norberta Rosińskiego, „Odkryjemy miłość nieznaną” –Wiktoria Wąsiewiczawy „ Miasteczko cud” Ewa Siewieja, „Jeszcze się żagiel Bieli” w wykonaniu Gabrieli Frątczak.


Muzyka w duszy zagrała i pomimo jesiennej aury rozświetliła twarze zgromadzonych, bo widać było uśmiechy i gromkie brawa. Przygotowaniem koncertu od strony muzycznej zajęły się p Dominika Kaczała, Halina Cembrzyńska- Mamos, Izolda Huchla, Małgorzata Piechota. Nagłośnienie Paweł Jędraszczyk, a przygotowanie całości Wojciech Huchla.


Dziękujemy za zaproszenie gospodarzom lokalu Komoda i już dziś serdecznie zapraszamy na kolejny koncert „ Będzie kolęda”- 19.12.2021r. godz. 18,00.

Zabrzmią wówczas kolędy, pieśni świąteczne , a wszystko w klimacie zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.
Comments


bottom of page