top of page
  • Zdjęcie autoraIza Huchla

Jesień Muzyką Malowana

Wybrzmiały dźwięki muzyki w Komodzie podczas kulturalnej środy. Tematem była Jesień i to muzyką malowana. Pora roku barwna, zaskakująca, mieniąca się kolorami słońca, kolorowych liści ale też słota i czas zadumy. Różnorodny był repertuar koncertu jak na tą porę roku przystało.Sala wypełniona po brzegi była świadkami niecodziennej jesiennej uczty w wykonaniu młodych artystów ze szkoły Music Store. Utwory z repertuaru Grażyny Łobaszewskiej, Szpaka, Billie Eilish, Danuty Rinn, Indilli, Majki Jeżowskiej, Cleo, Anny Karwan, Mieczysława Fogga, Dawida Kwiatkowskiego, Dawida Posiadło, M. Bouble czy Edyty Górniak- wykonane były przez wokalistów i instrumentalistów w ciekawych aranżacjach wokalno- instrumentalnych. Muzyka na żywo to dzieło uczniów klasy perkusji, gitary, pianina i wokalistów.


Przygotowaniem koncertu zajęli się p. Halina Mamos- Cembrzyńska, Izolda Huchla i Maciej Sawiński. Nagłośnienie - Paweł Jędraszczyk, Nagrania - Jump Global, W szczególne podziękowania dla organizatorów Kulturalnych Śród – za zaproszenie i możliwość prezentacji uczniów szkoły Music Store.


Kolejne koncerty przed nami- dn.18.12. Świąteczna prezentacja naszych młodych artystów. Próby już się rozpoczęły , warsztaty wokalne w trakcie- zatem zapraszamy do Komody.


Comments


bottom of page