top of page
  • wojciechhuchla

IX Wigilia Na kaliskim rynkuKolejny raz nasza szkoła wspiera inicjatywę fundacji Bread of Life i dokłada swoją cegiełkę. W trzeciej edycji nagraliśmy wraz z Karoliną Stankiewicz utwór rozpoczynający wielką galę przed ratuszem, który był hymnem Wigilii na Kaliskim rynku.


W tym roku wspieramy fundację, która przeprowadza licytacje i zbiera cegiełki na pokrycie kosztów leczenia: Michalinki, Zuzi, Sylwii, Kariny i Pawła. Oprócz koncertów nie zabraknie nawet bicia rekordu Guinnessa w największej liczbie aniołów zebranych w jednym miejscu! W związku z pandemią Wigilia na kaliskim rynku odbędzie się w sieci.


Zapraszamy na Facebook 19.12.2020r godz. 19.00. Zobaczymy naszych wspaniałych podopiecznych: Olgę i Igę Wawrzyniak, Amelię i Olę Przybyszewskie, Julkę Pilarską ,Julkę Francka, Martynę Balcerzak, Weronikę Paceś, Gabrielę Wieczorek, Ewę Siewieja i Antka Leśniewskiego.


W Big bandzie zagrają: Adam Borowy, Kuba Urbański, Julia i Adam Sawińscy, Marcel Tułacz, Michał Piechota, Paula Świerzyńska, Wiktor Żelazny, Julian Mielcarek, Gabriela Wieczorek. Przygotowanie: Maciej Sawiński, Maria Chwedkowska, Dominika Kaczała i Izolda Huchla.Życzymy samych pozytywnych wrażeń podczas transmisji i zachęcamy do wspólnego licytowania. Dziękujemy p. Tomaszowi Jeżyk za zaproszenie na tegoroczną Wigilię.

Comments


bottom of page