top of page
  • Zdjęcie autoraIza Huchla

Grudzień i nowe projekty

Ledwo co skończyliśmy jesienne granie, a tu już grudzień i nowe projekty.


Intensywnie, ale z wielkimi emocjami i otwartym sercem. Idą święta i na ten piękny czas Bożego Narodzenia chcemy zanieść kolędę wszędzie gdzie tylko możemy.Kolędowanie poprzedzone jest przygotowaniem repertuaru podczas wielu warsztatów wokalnych i prób z instrumentalistami. Starujemy już 6.12 w galerii Tęcza. Nasi najmłodsi zaśpiewają dla Mikołaja i dołożą swoja cegiełkę na cele charytatywne.


Kolejne kolędowanie- 7.12. g. 17.30- podczas kiermaszu Bożonarodzeniowego – również cel charytatywny – zaśpiewają dla wszystkich uczestniczących w prezentacjach komodowych- nasi absolwenci Ewa Siewieja, Ania Muzyka i Antek Leśniewski- gorąco zapraszamy na ul. Niecałą.


Piękny koncert wraz z życzeniami pragniemy zadedykować dn.9.12. kaliskim emerytom w klubie przy ul. Serbinowskiej. Na tą okoliczność przygotowujemy kolędy i pastorałki w wersji wokalnej ale również instrumentalnej – do wspólnego kolędowania z uczestnikami spotkania opłatkowego.


Mała przerwa weekendowa- to dla nas i naszych wykonawców czas na kolejne warsztaty

wokalne i próby z instrumentalistami - przygotowujące program na najbardziej

rodzinny i radosny koncert świąteczny „ W taką noc..”.


Zanim jednak spotkamy się na tym koncercie, wcześniej jeszcze spotkamy się z mieszkańcami kaliskiego DPS, którym chcemy złożyć z serca płynące życzenia wraz z kolędą w wykonaniu naszych uczennic - Oli, Amelki i Gabrysi.


W przeddzień naszego koncertu, zagościmy na Kaliskiej wigilii, która w tym roku odbędzie się nie na rynku, lecz na kortach tenisowych przed CKiSz na ul Łaziennej. Udział szkoły Music Store w tej pięknej i niosącej wiele dobra imprezie jest znamienity, bowiem od samego początku jesteśmy i obiecujemy, że ile tylko będzie potrzeba będziemy, dzielić się swoimi talentami.


Dn. 18.12.2022r g.17.00 ul. Niecała Komoda Club - rozbrzmiewać będzie piękna świąteczna muzyka. "W taka noc"…. - to tytuł koncertu dedykowanego wszystkim rodzicom, opiekunom, mieszkańcom Kalisza, miłośnikom muzyki. Wszyscy nauczyciele i uczniowie szkoły Music Store, pragną w tym dniu zanieść do swoich domów, rodzin dobrą, radosną nowinę.


Boże narodzenie, już niebawem już za kilka dni. Cieszmy się i radujmy wspólnie śpiewając kolędę „Chwała na wysokości, a pokój na ziemi”…


Piękny, cudowny czas przed nami i radość w sercu – niech każdemu z Was się

udzieli. Zdrowych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia- do zobaczenia na

koncertach :)

コメント


bottom of page