top of page
  • Zdjęcie autoraIza Huchla

Ferie Zimowe 2022

Rozpoczęły się ferie zimowe- czas odpoczynku i wyjazdów. W naszej szkole jak każdego roku- pracujemy w pierwszym tygodniu ferii, natomiast drugi jest wolny.Wiadomo, ze niektórzy z Was wyjeżdżają właśnie na początku ferii, zatem prosimy indywidualnie ustalać zajęcia z nauczycielem prowadzącym lekcje.


W związku z wieloma pytaniami, informujemy, że opłata za styczeń jest stała. Prosimy zobaczyć w kalendarz i policzyć ilość zajęć w kolejnych miesiącach- np. w marcu mamy po 5 wtorków, śród i czwartków, w kwietniu 5 piątków, a w styczniu 5 poniedziałków.


Według ustaleń i regulaminu szkoły-zobowiązujemy się do przeprowadzenia średnio czterech lekcji w miesiącu ( jeden miesiąc krótszy, jeden dłuższy).


W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt tel.

Comments


bottom of page