top of page
  • Zdjęcie autoraIza Huchla

Dzieciaki z Music Store dla Babć i Dziadków

Dzień babci i dziadka -to ważne święto dla wielu z nas. Uczniowie szkoły Music Store pomimo pandemii, chcieli podkreślić tą okoliczność i przygotowali koncert dla seniorów.


Nietypowy czas na występy i w związku z obostrzeniami trzeba było przygotować zupełnie inny scenariusz „spotkania”.


Koncert odbył się w kaplicy DPS przy zamkniętych drzwiach, jednak całość była transmitowana za pomocą wewnętrznej telewizji do odbiorników i tym samym

wszyscy mieszkańcy siedząc w swoich pokojach mogli wysłuchać przygotowanego specjalnie dla nich występu.


W programie znalazły się kolędy i pastorałki oraz utwory świąteczne. Nie zabrakło życzeń, uśmiechu i oczywiście głośno odśpiewanego „ Sto lat” ze specjalną dedykacją dla wszystkich babć i dziadków. Od godz. 11.00 w DPS przy ul. Winiarskiej rozbrzmiewały dźwięki płynące z odbiorników TV, które niosły się po całym budynku.


Piękne emocje i niesamowite doświadczenie mogliśmy przeżyć wiedząc, że śpiewaliśmy dla wielu osób zamkniętych w swoich pokojach już od wielu miesięcy. Wielka radość towarzyszyła młodym wokalistkom i opiekunowi p. Izoldzie Huchla, że chociaż w takiej formie dostarczyliśmy radości mieszkańcom DPS.


Dzisiejszy dzień był pięknym wydarzeniem dla dzieciaków z Music Store, za co bardzo dziękujemy dyrekcji i personelowi DPS, a mieszkańcom życzymy wielu szczęśliwych dni i radości na kolejne lata.

コメント


bottom of page