top of page
  • Zdjęcie autoraIza Huchla

Będzie kolęda - Music Store

Koncert „Będzie kolęda”- odbył się 19.12. w Komodzie przy ul. Niecałej w Kaliszu. Bohaterami byli uczniowie szkoły Music Store i ich nauczyciele.


Piękne, uroczyste wydarzenie przyciągnęło sporą ilość publiczności. Ze względu

na ograniczenia, trzeba było ograniczyć również ilość osób zaproszonych na koncert

do najbliższych.


Wspólnie uczestniczyliśmy w przedsionku świąt Bożego Narodzenia- wsłuchując się

w dźwięki kolęd i pastorałek. Wykonawcy śpiewali, grali na instrumentach ale przede

wszystkim przynieśli dobrą nowinę przepełnioną radością i miłością w czasie oczekiwania. Nie zabrakło wspólnego wykonania kolęd. Brawa i radosna atmosfera wypełniała salę kryształową w Komodzie.


Publiczność mogła usłyszeć kolędy „Dzisiaj w Betlejem”, „ Bóg się rodzi”, „Triumfy króla

niebieskiego czy „ Wśród nocnej ciszy”, pastorałki: ”Skrzypi wóz”, ”Stoi tu lipeczka”, „Gore gwiazda Jezusowi”,, Lulaj go matko lulaj”, „ A wczoraj z wieczora”, „Lulajka”, ” Będzie kolęda” oraz piosenki świąteczne: ”Coraz bliżej święta”, ”Kolęda dwóch serc”, „Kto wie czy za rogiem”,„ Mario czy Ty wiesz”,” Gloria”,” Oszaleli anieli”, ”Świąteczna muza” i „Nauczmy się żyć obok siebie”.


Wiele emocji, wzruszeń, radości i uśmiechu dostarczyli nam występujący. Byli wśród nich uczniowie grający na perkusji, skrzypcach, keyboardzie, fortepianie i ogromną ilość osób śpiewających.


Bardzo dziękujemy właścicielom lokalu, menadżerowi i obsłudze za udostępnienie pięknego miejsca na koncert świąteczny. Podziękowania należą się wykonawcom , nauczycielom, akustykowi, obsłudze za duży wkład w organizacje i przygotowanie koncertu „ Będzie kolęda”.


Wszystkim życzymy spokojnych radosnych chwil: Niech Święta Bożego Narodzenia, przyniosą wszystkim radość, pokój i wzajemną życzliwość. Niechaj staną się źródłem wzmacniania ducha, który pomoże spełnić najskrytsze marzenia.


Cieszmy się tym niezwykłym czasem, który możemy spędzać razem- Wesołych Świąt.Comments


bottom of page