Zdjęcie autoraIza Huchla

„Będzie kolęda”

Przed nami wielkie wydarzenie szkolne - koncert świąteczny pt: ” Będzie kolęda”. Dn. 19.12 2021r o godz. 18.00 w lokalu Komoda przy ul. Niecałej w Kaliszu, wybrzmią dźwięki kolęd i pastorałek.

Jak co roku zapraszamy do wspólnego kolędowania i przygotowania się w atmosferę świąt Bożego Narodzenia. Wyśpiewane i zagrane będą znane polskie kolędy i pastorałki ale w nowych aranżacjach.

Wystąpią uczniowie szkoły Music Store z towarzyszeniem swoich nauczycieli. „Będzie kolęda”- to przekazanie wszystkim naszych świątecznych życzeń za pomocą słów i dźwięków wykonanych utworów- zapraszamy państwa do wspólnego przeżywania tych

pięknych rodzinnych świąt, w naszej muzycznej wielkiej rodzinie.

Ze względu na wymogi lokalu i ostatnie zalecenia sanitarne- na koncert może wejść ograniczona ilość osób za okazaniem bezpłatnych wejściówek ( do odebrania w szkole w godz 16-20) i podczas koncertu obowiązują maseczki.

Zadbajmy wspólnie o komfort odbioru koncertu na żywo i w razie lekkiego, przeziębienia lub złego samopoczucia- obejrzyjmy koncert on- lina ( dostępna transmisja na Fb, a nagrania z koncertu na YT).

Do zobaczenia w Komodzie - Będzie Kolęda!!!!.