top of page
  • Zdjęcie autoraIza Huchla

30. lat Szkoły Music Store - Koncert Jubileuszowy w CKiS Kalisz


Opadły trochę emocje po pięknym koncercie jubileuszowym i na spokojnie chciałabym podzielić się tym wszystkim co w mojej duszy gra. 30 lat- wiele cudownych chwil. Początek nie zapowiadał takiej historii.


Pierwsi nauczyciele- Sławomir Moch, Józef Czerniak, Jarosław Kocoń, Hanna Moch, Maria Pawelec- którym wówczas przewodniczył Wojciech Huchla- od początku ustanowili bardzo wysoko poprzeczkę. Dziś bardzo wszystkim dziękuję , bo przejmując dowodzenie w szkole po 10 latach jej istnienia było to duże i niełatwe wyzwanie- utrzymać poziom, nie zepsuć tego, co Ci wspaniali muzycy zaczęli. Z dumą i łezką w oku oglądałam na scenie młodych artystów koncertu Jubileuszowego, w tle wizualizacje i filmiki z minionych lat. Każda osoba która choć na chwilę zaistniała w szkole zostawiła w niej ślad i ślad w moim sercu.


Pragnę za te wszystkie chwile – podziękować. Wszystkim nauczycielom, którzy tworzyli historią szkoły Music Store, wszystkim wychowankom, przyjaciołom, cudownym kolonistom spędzającym z nami wakacje, maluchom w przedszkolach, rodzicom, zawsze wiernej publiczności za to, ze przez te wszystkie lata byliście i dostarczaliście wiele radości i powodu do dumy, za to dzięki Wam czułam, że nasza praca jest potrzebna, doceniana i ważna.


Dziękuję z serca- mężowi- Wojtek Huchla- za to że nigdy nie byłam sama. Dziękuję dzieciom- Oli i Ani- za wyrozumiałość i wsparcie - choć często nie było obiadu na czas. Mam nadzieję, że dzięki szkole Music Store, pracy wspaniałych nauczycieli- Magdalena Niciejewska, Iwona Wiatr, Maria Chwedkowska, Małgorzata Piechota, Dominika Kaczała, Halina Cembrzynska-Mamos, Joanna Kalinowska, Piotr Giernalczyk, Maciej Sawiński, Piotr Kowalski, Wojciech Huchla, Jakub Stopka, każda osoba która była związana choć przez chwilę wyniosła pozytywne wspomnienia oraz umiejętności którymi chcemy się każdego dnia dzielić.


Profesjonalizm, wiedza, umiejętności, doświadczenie, a przede wszystkim serce do tego co robimy- to dewiza i motto które towarzyszy nam od 30 lat.


Szkoła Music Store- nadaje rytm i mam nadzieję, że jeszcze potrwa kila lat ta piękna przygoda z muzyką.
Comments


bottom of page