top of page
  • Zdjęcie autoraIza Huchla

ŻYCIA MAŁA GARŚĆ

ŻYCIA MAŁA GARŚĆ - to tytuł koncertu, który przygotowaliśmy z uczestnikiem The Voice Senior - p. Jurkiem Tomczakiem. Za nami piękny recital z niezapomnianymi utworami Krzysztofa Krawczyka. Jest to dla nas ogromna radość i przyjemność - wieczór pełen dobrej muzyki.W naszej szkole od początku roku szkolnego wiele się dzieje - i to nic dziwnego z nowymi pomysłami, wspaniałymi uczniami i super kadrą 😁 Na początek - piękny recital Zuzanny Wojciechowskiej - przed ratuszem na kaliskim fortepianie wystawionym przed ratuszem.

Było to niesamowite doświadczenie, które spotkało się z dużym zainteresowaniem.


Kolejnym wydarzeniem było Balkonowe granie, tworząc tym samym niecodzienny spektakl muzyczny. Stworzyliśmy koncert - Jesień Muzyką Malowana w Komodzie, gdzie można było usłyszeć wiele różnych gatunków muzycznych. Nasi uczniowie- Amelia

Przybyszewska, Igor Szafirowicz, Lena Płuciennik i Maja Konarska- reprezentowali Music Store na Kaliskim.


Też mam talent organizowanym przez MDK. Na podium stanęły- Maja - 2m I Amelia - 3m. Gratulacje.Teraz skupiamy się na przygotowaniach do koncertów świątecznych. To dla nas ważny czas, w którym wszyscy nasi uczniowie chętnie prezentują swoje umiejętności przed publicznością.


Widzowie zawsze reagują z radością, uśmiechem i entuzjazmem, co napędza nas do dalszej pracy. W tym miejscu chcemy przypomnieć o konkursie Disney na lata. Jeśli jesteś zainteresowany wzięciem udziału w konkursie z wygraną - weekend w Paryżu w euro Disneylandzie, to jesteśmy gotowi pomóc Ci w przygotowaniu występu.


Organizujemy specjalne zajęcia, gdzie udzielamy wskazówek i pomagamy w wyborze odpowiedniego utworu. Jeśli chcesz doświadczyć niesamowitej przygody i spotkać ulubione postacie z filmów Disneya, dołącz do nas i daj się ponieść magii muzyki!


Comments


bottom of page