Gitara klasyczna

Dla wielu ludzi gitara klasyczna kojarzy się z życiem towarzyskim, radosnym i romantycznym spędzeniem wolnego czasu. Często zazdroszczą oni tym, którzy umieją już grać na tym instrumencie. Zajęcia gry na gitarze klasycznej w naszej szkole skierowane są do szerokiego kręgu dzieci , młodzieży i dorosłych. Uczniowie szkół podstawowych, gimnazjaliści , starsza młodzież i dorośli poznają podstawy gry na tym popularnym instrumencie. Można nauczyć się gry klasycznej, a także grania akompaniamentów tak przydatnych podczas spotkań towarzyskich przy ognisku i grillu.

Obecnie na lekcje gry na gitarze klasycznej uczęszcza bardzo wielu uczniów, najmłodszy ma 8 lat, najstarszy 30..?. Zajęcia prowadzone są indywidualnie  w duetach jak i grupowo. W zależności od zainteresowań uczestników, tematyka obejmuje różne style gry na gitarze, między innymi: folk, blues, rock. Zdecydowana większość uczniów woli zajmować się muzyką rozrywkową , a nie klasyczną. Oczywiście taki podział w dalszym przebiegu nauki stopniowo zaciera się, gdyż w muzyce rozrywkowej pojawiają się również elementy gry klasycznej. Dlatego od samego początku realizowany jest z uczniem materiał obejmujący zarówno elementy gry rozrywkowej, jak i klasycznej.

Teraz, każdy marzyciel ma możliwość realizacji swoich pragnień u boku doświadczonego nauczyciela na lekcjach gry na gitarze klasycznej w szkole Music Store.

Tylko jeden formularz dzieli Cię od rozpoczęcia swojej muzycznej przygody. Kliknij w przycisk poniżej.

Subskrybuj po wiecej

Music Store - Szkoła Muzyczna