Szanowni rodzice i uczniowie- zbliża się koniec roku szkolnego. Niestety nie możemy zorganizować uroczystego koncertu i wspólnie oklaskiwać efektów całorocznej pracy Waszych pociech.  Na tą okoliczność przygotowujemy dla Was – Grillogranie. Dn. 25.06. godz. 17.00 na parkingu szkolnym zaczynamy nasza wspólną zabawę, czyli popisy uczniów i wspólną biesiadę przy ciasteczku i kiełbasce. Część programu jest przygotowana, ale jak to bywa na piknikach każdy może zaprezentować swoje zdolności i umiejętności: zaśpiewać, zagrać lub zabawić się w konferansjera. Możliwości jest wiele aby razem świętować zakończenie  roku szkolnego i rozpoczęcie wakacji. Zapraszamy do wspólnej muzycznej uczty.

                                                        

Jednocześnie przypominamy o konkursie na komponowanie utworu i przesyłanie filmików na naszego maila. Podczas grillogrania nastąpi jego rozstrzygnięcie i wręczenie nagrody.Świadectwa i dyplomy ukończenia roku szkolnego rozdawane będą we wrześniu po uporządkowaniu formalności związanych z realizacją programu.  Dla wszystkich którzy pytają- w czerwcu zajęcia odbywają się  wg. ustaleń z nauczycielem  ( 4 spotkania !).