Kolonie organizowane przez Music Store  odbędą się w terminie 6-17.07.2020r. Ilość uczestników to 49 osób ( wytyczne dla transportu i DW Anna)plus 4 osoby opieki.  Na chwilę obecną prosimy pobrać karty kolonijne do wypełnienia i przygotować oświadczenie ( sporządzone przez rodzica)-„…. Oświadczam, że dziecko nie ma żadnych chorób przewlekłych dyskwalifikujących je z uczestnictwa z kolonii. Jednocześnie wyrażam zgodę na udział we wszystkich formach wspólnego wypoczynku ( łącznie z przekraczaniem granicy) z zachowaniem wszelkich środków higieny i potrzebnej dezynfekcji.” Takie oświadczenie prosimy podpisać i razem z kartą kolonijna przesłać mailem- szkoła@musicstore.com.pl lub dostarczyć do szkoły po wcześniejszym ustaleniu terminu.

karta-kolonijna-2020

Wpłaty na kolonie -1690zł ( odejmując zaliczkę) prosimy regulować na konto 31 1050 1201 1000 0090 7953 5879. Po wpłacie prosimy o informację dla kogo przygotować fakt. i dane do fakt. Całość opłat do 20.06.2020r.

Program wypoczynku ulegnie zmianie. Na chwilę obecna nie planujemy wyjazdów za granicę i  aqua parków ( na razie nie można). Śledzimy na bieżąco informacje i modyfikujemy nasze plany. Ostateczny program wraz listą potrzebnych rzeczy na kolonie, opublikujemy kilka dni przed wyjazdem.

Proszę dzwonić lub pisać jeśli macie państwo pytania dotyczące wyjazdu lub organizacji kolonii.  Znajdując się w niecodziennej sytuacji sami wiele rzeczy przygotowujemy intuicyjnie mając na uwadze zdrowie dzieci, personelu i swoje własne- dziękujemy za zaufanie i jako doświadczony organizator wyjazdów wakacyjnych ( 20 lat!!!)-  postaramy się zadbać o to co niezbędne  i potrzebne dla naszych uczestników z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.