Szanowni rodzice i koloniści

Zbliżają się kolejne wspólne wakacje- kolonie Karpacz/ DW Anna Miłków.

Obecna sytuacja zobowiązuje mnie jako organizatora do  modyfikacji wyjazdu i przestrzegania wytycznych Min. Zdrowia i GIS dotyczących wypoczynku letniego dzieci i młodzieży. W związku  z niemożnością spotkania i brakiem  osobistego kontaktu z państwem pragnę  w tej formie poinformować o moich propozycjach spędzenia wspólnych kolonii.

Wg. obecnych przepisów grupa może wynosić 49 osób- Wytyczne dla domu wypoczynkowego!- w chwili obecnej zapisanych jest 66 uczestników. Prosimy zatem niezwłocznie o potwierdzenie uczestnictwa ( pomimo wpłaconej zaliczki) do 24.05!!.-sms, mail lub tel. Brak informacji będzie dla nas jednoznaczny z rezygnacją, wówczas odeślemy zaliczkę. Mamy nadzieję, że naturalnie wyklaruje się grupa chcących  jechać na wspólne wakacje. W takim przypadku jedziemy 6-17.07 tak jak było zaplanowane. Zmieni się koszt – 1690zł- wypadają aqua parki –z wiadomych przyczyn i plan niestety musi być zmodyfikowany.

W przypadku gdy nikt z państwa nie rezygnuje i pozostaje taka sama ilość dzieci- 66, zrobimy dwie grupy. I- młodsze w terminie 1-10.07 i II starsze-11-21.07. Oczywiście ten podział jest elastyczny, mamy świadomość różnych sytuacji rodzinnych i każdy z państwa może wybrać dowolną grupę jednak sugerujemy starsze -od 7kl i młodsze-do 7kl. Wyjazdy byłyby krótsze -10 dni przy opłacie 1590zł. Program tak jak i w przypadku jednego wyjazdu musi ulec zmianie-wg. wytycznych dla zachowania bezpieczeństwa dzieci i opiekunów.

Prosimy przemyśleć naszą propozycje i jak najszybszą informację zwrotna ( czy dziecko jedzie i ew.który termin jeśli będzie konieczność podziału grupy), która umożliwi mi podjęcie decyzji dotyczącej kolonii w 2020r i oczywiście jak najszybsze działania!.

Po końcowym ustaleniu formy wyjazdu ( jedna grupa 49 os czy dwie min. 33 os.) będę kontaktowała  się z państwem w celu przekazania wszystkich aktualnych informacji i finalizowania kolonii: karty kolonijne, oświadczenia o stanie zdrowia dziecka!, wyposażenie na wyjazd, płatności, faktury. W tym roku nie planujemy zebrania dla rodziców, dlatego będę umawiała się z państwem osobiście w ustalonych wcześniej terminach.

Po tych ważnych informacjach pragnę podzielić się z państwem i dzieciakami wielką radością, że mimo wszystko KOLONIE się ODBĘDĄ!!! Hurrra i, ze  czeka nas wspaniała wakacyjna przygoda.

Wreszcie opublikowałam plakat, co prawda trochę nieaktualny- ale wcześniej nie miałam okazji. Pozdrawiam i do zobaczenia- Iza huchla